Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Miniškolka

23.07.2019
MINIŠKOLKA

V týdnu od 15. do 19. července 2019 probíhal v DDM Astra na Tyršově nábřeží příměstský tábor věnovaný dětem předškolního věku. Jedenácti předškolákům ve věku od čtyř do šesti let se věnovaly dvě až tři lektorky, takže o zábavu nebyla nouze.
Klidová rána, než se sešly všechny děti, jsme si užívali s omalovánkami za doprovodu pohádky. Dopoledne jsme tvořili a hráli venkovní hry, nechyběly ani procházky. Aby byl program pestrý, navšívili jsme s dětmi výstavu o lidském těle ve Zlatém jablku, pozdravili jsme zvířata v ZOO Lešná a zhlédli jsme nový film o tajném životě domácích mazlíčků. Na památku jsme si v dílničkách vyrobili tematického kostlivce, vějíř a parádně jsme si nazdobili papírové tašky. 
Aby dětem nebylo smutno, že už tábor končí, uspořádali jsme si venkovní párty. Každý dostal zmrzlinový pohár se šlehačkou, bouchli jsme i rychlé špunty. A než začalo pršet, rozešly se děti i s taškou plnou dárků domů.
Děkujeme všem za účast na táboře, děkujeme také pedagogům, kteří se o děti starali. Těšíme se zase na příští rok!

Iva, Helenka a Marci
táborový tým

Kompletní foto ve fotogalerii nebo na Facebooku.