Novinky

29.06.2020 Přihlašování do kroužků na školní rok 2020/2021

Přihlašování na našich stránkách bude spuštěno po 15.7.2020 Sledujte naše novinky a zůstaňte s námi, jsme tu pro Vás!

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

Miniškolka

23.07.2019
MINIŠKOLKA

V týdnu od 15. do 19. července 2019 probíhal v DDM Astra na Tyršově nábřeží příměstský tábor věnovaný dětem předškolního věku. Jedenácti předškolákům ve věku od čtyř do šesti let se věnovaly dvě až tři lektorky, takže o zábavu nebyla nouze.
Klidová rána, než se sešly všechny děti, jsme si užívali s omalovánkami za doprovodu pohádky. Dopoledne jsme tvořili a hráli venkovní hry, nechyběly ani procházky. Aby byl program pestrý, navšívili jsme s dětmi výstavu o lidském těle ve Zlatém jablku, pozdravili jsme zvířata v ZOO Lešná a zhlédli jsme nový film o tajném životě domácích mazlíčků. Na památku jsme si v dílničkách vyrobili tematického kostlivce, vějíř a parádně jsme si nazdobili papírové tašky. 
Aby dětem nebylo smutno, že už tábor končí, uspořádali jsme si venkovní párty. Každý dostal zmrzlinový pohár se šlehačkou, bouchli jsme i rychlé špunty. A než začalo pršet, rozešly se děti i s taškou plnou dárků domů.
Děkujeme všem za účast na táboře, děkujeme také pedagogům, kteří se o děti starali. Těšíme se zase na příští rok!

Iva, Helenka a Marci
táborový tým

Kompletní foto ve fotogalerii nebo na Facebooku.