Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Miniškolka

23.07.2019
MINIŠKOLKA

V týdnu od 15. do 19. července 2019 probíhal v DDM Astra na Tyršově nábřeží příměstský tábor věnovaný dětem předškolního věku. Jedenácti předškolákům ve věku od čtyř do šesti let se věnovaly dvě až tři lektorky, takže o zábavu nebyla nouze.
Klidová rána, než se sešly všechny děti, jsme si užívali s omalovánkami za doprovodu pohádky. Dopoledne jsme tvořili a hráli venkovní hry, nechyběly ani procházky. Aby byl program pestrý, navšívili jsme s dětmi výstavu o lidském těle ve Zlatém jablku, pozdravili jsme zvířata v ZOO Lešná a zhlédli jsme nový film o tajném životě domácích mazlíčků. Na památku jsme si v dílničkách vyrobili tematického kostlivce, vějíř a parádně jsme si nazdobili papírové tašky. 
Aby dětem nebylo smutno, že už tábor končí, uspořádali jsme si venkovní párty. Každý dostal zmrzlinový pohár se šlehačkou, bouchli jsme i rychlé špunty. A než začalo pršet, rozešly se děti i s taškou plnou dárků domů.
Děkujeme všem za účast na táboře, děkujeme také pedagogům, kteří se o děti starali. Těšíme se zase na příští rok!

Iva, Helenka a Marci
táborový tým

Kompletní foto ve fotogalerii nebo na Facebooku.