Novinky

29.06.2020 Přihlašování do kroužků na školní rok 2020/2021

Přihlašování na našich stránkách bude spuštěno po 15.7.2020 Sledujte naše novinky a zůstaňte s námi, jsme tu pro Vás!

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

Rybářský tábor

21.07.2019
RYBÁŘSKÝ TÁBOR

Příměstský tábor zaměřený na rybařinu probíhal v týdnu od 8. do 12. července 2019. Jednadvaceti chlapcům ve věku od osmi let se věnovali dva odborní lektoři a tři lektory pečující o bezpečnost, starající se o plnění hladových bříšek a hraní her.
Tábor probíhal na soukromých revírech, jelikož některé z přihlášených dětí ještě nemají rybářský lístek. První dva dny jsme strávili na soukromém rybníku v Ostratě, zbytek týdne na soukromém rybníku ve Hvozdné.
Pro neodbornou část lektorů bylo velkou záhadou, jak je možné, že si děti po několika hodinách sezení u vody nechtějí protáhnout nohy a zahrát si hru? Děti, zapálené do rybaření, si čas strávený u vody maximálně užily.
Déšť nás překvapil až poslední den, kdy probíhala závěrečná opékačka dětí a rodičů, ale ani tak jsme si celkový zážitek nenechali zkazit. 

Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání při další příležitosti, třeba v rybářských kroužcích.

Iva Vladíková

& táborový tým

Kompletní foto ve fotogalerii nebo na Facebooku.