Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Rybářský tábor

21.07.2019
RYBÁŘSKÝ TÁBOR

Příměstský tábor zaměřený na rybařinu probíhal v týdnu od 8. do 12. července 2019. Jednadvaceti chlapcům ve věku od osmi let se věnovali dva odborní lektoři a tři lektory pečující o bezpečnost, starající se o plnění hladových bříšek a hraní her.
Tábor probíhal na soukromých revírech, jelikož některé z přihlášených dětí ještě nemají rybářský lístek. První dva dny jsme strávili na soukromém rybníku v Ostratě, zbytek týdne na soukromém rybníku ve Hvozdné.
Pro neodbornou část lektorů bylo velkou záhadou, jak je možné, že si děti po několika hodinách sezení u vody nechtějí protáhnout nohy a zahrát si hru? Děti, zapálené do rybaření, si čas strávený u vody maximálně užily.
Déšť nás překvapil až poslední den, kdy probíhala závěrečná opékačka dětí a rodičů, ale ani tak jsme si celkový zážitek nenechali zkazit. 

Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání při další příležitosti, třeba v rybářských kroužcích.

Iva Vladíková

& táborový tým

Kompletní foto ve fotogalerii nebo na Facebooku.