29.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě tábora nebo kroužků, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Výstava technické tvořivosti mládeže

22.06.2019
VÝSTAVA TECHNICKÉ TVOŘIVOSTI MLÁDEŽE

V pondělí jsme zahájili výstavu technické tvořivosti mládeže v 15. budově Baťova Institutu. Můžete se přijít podívat na modely vláčků, letadla, rakety, dřevěné chaloupky či videostop. Nechybí ani výrobky, které děti z našich kroužků vytiskly na 3D tiskárně. Některé výrobky jsou statické, jiné pohyblivé. Některé svítí, jiné vydávají zvuky.
Určitě je o co stát. Přijďte si výrobky prohlédnout a zapojte se do diváckého hlasování.

za kolektiv DDM Astra

PS: Děkujeme touto cestou všem našim pracovníkům, kteří se dětem v kroužcích věnují a předávají jim znalosti ze svých oborů. Víme, že nejednomu z našich bývalých účastníků kroužků se jejich koníček stal vášní či obživou, a proto si Vaší práce vážíme. Zdravíme tímto elektrotechniky, radiotechniky, modeláře a další šikovné spolupracovníky.