05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Výstava technické tvořivosti mládeže

22.06.2019
VÝSTAVA TECHNICKÉ TVOŘIVOSTI MLÁDEŽE

V pondělí jsme zahájili výstavu technické tvořivosti mládeže v 15. budově Baťova Institutu. Můžete se přijít podívat na modely vláčků, letadla, rakety, dřevěné chaloupky či videostop. Nechybí ani výrobky, které děti z našich kroužků vytiskly na 3D tiskárně. Některé výrobky jsou statické, jiné pohyblivé. Některé svítí, jiné vydávají zvuky.
Určitě je o co stát. Přijďte si výrobky prohlédnout a zapojte se do diváckého hlasování.

za kolektiv DDM Astra

PS: Děkujeme touto cestou všem našim pracovníkům, kteří se dětem v kroužcích věnují a předávají jim znalosti ze svých oborů. Víme, že nejednomu z našich bývalých účastníků kroužků se jejich koníček stal vášní či obživou, a proto si Vaší práce vážíme. Zdravíme tímto elektrotechniky, radiotechniky, modeláře a další šikovné spolupracovníky.