25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Výstava technické tvořivosti mládeže

22.06.2019
VÝSTAVA TECHNICKÉ TVOŘIVOSTI MLÁDEŽE

V pondělí jsme zahájili výstavu technické tvořivosti mládeže v 15. budově Baťova Institutu. Můžete se přijít podívat na modely vláčků, letadla, rakety, dřevěné chaloupky či videostop. Nechybí ani výrobky, které děti z našich kroužků vytiskly na 3D tiskárně. Některé výrobky jsou statické, jiné pohyblivé. Některé svítí, jiné vydávají zvuky.
Určitě je o co stát. Přijďte si výrobky prohlédnout a zapojte se do diváckého hlasování.

za kolektiv DDM Astra

PS: Děkujeme touto cestou všem našim pracovníkům, kteří se dětem v kroužcích věnují a předávají jim znalosti ze svých oborů. Víme, že nejednomu z našich bývalých účastníků kroužků se jejich koníček stal vášní či obživou, a proto si Vaší práce vážíme. Zdravíme tímto elektrotechniky, radiotechniky, modeláře a další šikovné spolupracovníky.