25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Pohádkování v parku

21.06.2019
POHÁDKOVÁNÍ V PARKU KOMENSKÉHO

V sobotu, 15. června 2019, proběhl v parku Komenského druhý ročník akce pro rodiny s dětmi. Pohádkování Živého Zlína a DDM Astra se vydařilo na jedničku. Na našich pohádkových stanovištích se vystřídalo na 120 dětí, které házely kyjem jako ruský Ivánek, prolézaly pavoučí sítě jako Spiderman, zkoušely naložit pec Baby Jagy, vázaly pentličku vodníkovi.
Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli. Díky patří našim šikovným asistentkám a pedagožkám, které připravovaly stanoviště s úkoly; pracovníkům a dobrovolníkům, které jste mohli na místě potkat; šikovné fotografce za zaznamenání celého průběhu akce.

Budeme se na Vás těšit zase za rok! V červnu 2020.