29.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě tábora nebo kroužků, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Pohádkování v parku

21.06.2019
POHÁDKOVÁNÍ V PARKU KOMENSKÉHO

V sobotu, 15. června 2019, proběhl v parku Komenského druhý ročník akce pro rodiny s dětmi. Pohádkování Živého Zlína a DDM Astra se vydařilo na jedničku. Na našich pohádkových stanovištích se vystřídalo na 120 dětí, které házely kyjem jako ruský Ivánek, prolézaly pavoučí sítě jako Spiderman, zkoušely naložit pec Baby Jagy, vázaly pentličku vodníkovi.
Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli. Díky patří našim šikovným asistentkám a pedagožkám, které připravovaly stanoviště s úkoly; pracovníkům a dobrovolníkům, které jste mohli na místě potkat; šikovné fotografce za zaznamenání celého průběhu akce.

Budeme se na Vás těšit zase za rok! V červnu 2020.