05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Pohádkování v parku

21.06.2019
POHÁDKOVÁNÍ V PARKU KOMENSKÉHO

V sobotu, 15. června 2019, proběhl v parku Komenského druhý ročník akce pro rodiny s dětmi. Pohádkování Živého Zlína a DDM Astra se vydařilo na jedničku. Na našich pohádkových stanovištích se vystřídalo na 120 dětí, které házely kyjem jako ruský Ivánek, prolézaly pavoučí sítě jako Spiderman, zkoušely naložit pec Baby Jagy, vázaly pentličku vodníkovi.
Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli. Díky patří našim šikovným asistentkám a pedagožkám, které připravovaly stanoviště s úkoly; pracovníkům a dobrovolníkům, které jste mohli na místě potkat; šikovné fotografce za zaznamenání celého průběhu akce.

Budeme se na Vás těšit zase za rok! V červnu 2020.