Novinky

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Pohádkový les ve Zlíně

21.06.2019
POHÁDKOVÝ LES VE ZLÍNĚ

V sobotu, 18. května 2019, proběhl v pořadí 11. ročník Pohádkového lesa s podtitulem "Do pohádky za zvířátky". Oblíbené akce pro rodiny s dětmi se zúčastnilo více, než tisíc účastníků, kteří se mohli těšit nejen z krásného počasí. Na stanovištích plnily úkoly nejen děti, ale i rodiče. Všichni se tak mohli zapojit a užit si opravdové rodinné odpoledne. Některé úkoly byly hravé, jiné poznávací, pohybové či na postřeh. Ve finále na děti čekaly dvě velké atrakce, obří nafukovací terč a skákací hrad. Kdo chtěl, mohl se nechat zkrášlit ve stánku s malováním na obličej. Děkujeme všem zúčastněným, děkujeme také pracovníkům, praktikantům a dobrovolníkům za organizaci a zajištění akce.

Těšíme se zase za rok!

Iva Vladíková