Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Pohádkový les ve Zlíně

21.06.2019
POHÁDKOVÝ LES VE ZLÍNĚ

V sobotu, 18. května 2019, proběhl v pořadí 11. ročník Pohádkového lesa s podtitulem "Do pohádky za zvířátky". Oblíbené akce pro rodiny s dětmi se zúčastnilo více, než tisíc účastníků, kteří se mohli těšit nejen z krásného počasí. Na stanovištích plnily úkoly nejen děti, ale i rodiče. Všichni se tak mohli zapojit a užit si opravdové rodinné odpoledne. Některé úkoly byly hravé, jiné poznávací, pohybové či na postřeh. Ve finále na děti čekaly dvě velké atrakce, obří nafukovací terč a skákací hrad. Kdo chtěl, mohl se nechat zkrášlit ve stánku s malováním na obličej. Děkujeme všem zúčastněným, děkujeme také pracovníkům, praktikantům a dobrovolníkům za organizaci a zajištění akce.

Těšíme se zase za rok!

Iva Vladíková