Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalový DREAM TEAM

04.06.2019
FESTIVALOVÝ DREAM TEAM

"A je to," řekly by slavné postavičky Pat a Mat. Devíti denní festivalový maraton sobotním odpolednem skončil a nás teď čeká minimálně stejně dlouhý úklid. Našimi dílnami na náměstí Míru ve Zlíně prošlo bezmála tři a půl tisíce lidí, namalovat na obličej se přišlo asi jeden a půl tisíce dětí. Vyráběli jsme opice s frkačkou, cestovatelské deníky nebo létající balóny. Návštěvníkům se věnovalo denně kolem osmi pracovníků a těm chceme touto cestou velmi poděkovat.
Nezapomínáme ani na víkendovou sportovní zónu, která probíhala na zelené ploše vedle náměstí Míru. Milan se svým týmem hrál s dětmi florbal, skákalo se na trampolínách. O zábavu nebyla nouze.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do příprav dílen; těm, kteří s Vámi vyráběli (na fotkách jich je jen zlomek); těm, kteří malovali na obličej i těm, kteří všechno dění dokumentovali.

Těšíme se zase za rok, opět v plné polní. 😊
Dream team DDM Astra


Děkujeme Monice, Daně, Marceli, Markétě, Eliškám, Janě, Jasmin, Rozárce, Aničce, Lence, Markovi, Ester, Šárce, Erice, Radaně, Terce, Amálce, Milanovi, Lucce a dalším týmovým hráčům.