Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalový DREAM TEAM

04.06.2019
FESTIVALOVÝ DREAM TEAM

"A je to," řekly by slavné postavičky Pat a Mat. Devíti denní festivalový maraton sobotním odpolednem skončil a nás teď čeká minimálně stejně dlouhý úklid. Našimi dílnami na náměstí Míru ve Zlíně prošlo bezmála tři a půl tisíce lidí, namalovat na obličej se přišlo asi jeden a půl tisíce dětí. Vyráběli jsme opice s frkačkou, cestovatelské deníky nebo létající balóny. Návštěvníkům se věnovalo denně kolem osmi pracovníků a těm chceme touto cestou velmi poděkovat.
Nezapomínáme ani na víkendovou sportovní zónu, která probíhala na zelené ploše vedle náměstí Míru. Milan se svým týmem hrál s dětmi florbal, skákalo se na trampolínách. O zábavu nebyla nouze.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do příprav dílen; těm, kteří s Vámi vyráběli (na fotkách jich je jen zlomek); těm, kteří malovali na obličej i těm, kteří všechno dění dokumentovali.

Těšíme se zase za rok, opět v plné polní. 😊
Dream team DDM Astra


Děkujeme Monice, Daně, Marceli, Markétě, Eliškám, Janě, Jasmin, Rozárce, Aničce, Lence, Markovi, Ester, Šárce, Erice, Radaně, Terce, Amálce, Milanovi, Lucce a dalším týmovým hráčům.