Novinky

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalový DREAM TEAM

04.06.2019
FESTIVALOVÝ DREAM TEAM

"A je to," řekly by slavné postavičky Pat a Mat. Devíti denní festivalový maraton sobotním odpolednem skončil a nás teď čeká minimálně stejně dlouhý úklid. Našimi dílnami na náměstí Míru ve Zlíně prošlo bezmála tři a půl tisíce lidí, namalovat na obličej se přišlo asi jeden a půl tisíce dětí. Vyráběli jsme opice s frkačkou, cestovatelské deníky nebo létající balóny. Návštěvníkům se věnovalo denně kolem osmi pracovníků a těm chceme touto cestou velmi poděkovat.
Nezapomínáme ani na víkendovou sportovní zónu, která probíhala na zelené ploše vedle náměstí Míru. Milan se svým týmem hrál s dětmi florbal, skákalo se na trampolínách. O zábavu nebyla nouze.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do příprav dílen; těm, kteří s Vámi vyráběli (na fotkách jich je jen zlomek); těm, kteří malovali na obličej i těm, kteří všechno dění dokumentovali.

Těšíme se zase za rok, opět v plné polní. 😊
Dream team DDM Astra


Děkujeme Monice, Daně, Marceli, Markétě, Eliškám, Janě, Jasmin, Rozárce, Aničce, Lence, Markovi, Ester, Šárce, Erice, Radaně, Terce, Amálce, Milanovi, Lucce a dalším týmovým hráčům.