Novinky

29.06.2020 Přihlašování do kroužků na školní rok 2020/2021

Přihlašování na našich stránkách bude spuštěno po 15.7.2020 Sledujte naše novinky a zůstaňte s námi, jsme tu pro Vás!

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

Festivalové dílny - den osmý a devátý

04.06.2019
FESTIVALOVÉ DÍLNY - OSMÝ A DEVÁTÝ DEN

"Tvoření, života koření." V tomto duchu se nesly naše tvůrčí dílny po celých devět maratonových dnů. Komu se zrovna nechtělo tvořit, mohl si malovat. Kdo si nechtěl malovat, mohl si nechat namalovat na obličej hezký motiv. A kdo chtěl všechno, mohl to mít. Náš čarovný koma modul, který obývali pracovníci DDM Astra, se těšil po celou dobu festivalu velké návštěvnosti. Odnesli jste si od nás na tisíce výrobků. Radostí nám byly chvíle, kdy jste se k našemu stánku vraceli. Je to důkaz, že naši práci děláme dobře a kvalitně.
Nebyly to však jen dílny. O víkendových dnech naši pracovníc zajišťovali také sportovní zónu na zelené ploše vedle náměstí Míru. Připravena byla házedla, trampolíny nebo florbal.

Děkujeme všem, kteří k nám zavítali, děkujeme pracovníkům, kteří se podíleli na přípravách i samotném průběhu akce.

Těšíme se zase za rok, tak ahoj!

Iva Vladíková
a organizační a realizační tým Jana, Marcela, Markéta, Eliška, Radana, Milan, Erika, Amálka, Rozárka, Anička a další šikovní kolegové, bez kterých by náš koma modul postrádal život.

Fotky ZDE