Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalové dílny - den osmý a devátý

04.06.2019
FESTIVALOVÉ DÍLNY - OSMÝ A DEVÁTÝ DEN

"Tvoření, života koření." V tomto duchu se nesly naše tvůrčí dílny po celých devět maratonových dnů. Komu se zrovna nechtělo tvořit, mohl si malovat. Kdo si nechtěl malovat, mohl si nechat namalovat na obličej hezký motiv. A kdo chtěl všechno, mohl to mít. Náš čarovný koma modul, který obývali pracovníci DDM Astra, se těšil po celou dobu festivalu velké návštěvnosti. Odnesli jste si od nás na tisíce výrobků. Radostí nám byly chvíle, kdy jste se k našemu stánku vraceli. Je to důkaz, že naši práci děláme dobře a kvalitně.
Nebyly to však jen dílny. O víkendových dnech naši pracovníc zajišťovali také sportovní zónu na zelené ploše vedle náměstí Míru. Připravena byla házedla, trampolíny nebo florbal.

Děkujeme všem, kteří k nám zavítali, děkujeme pracovníkům, kteří se podíleli na přípravách i samotném průběhu akce.

Těšíme se zase za rok, tak ahoj!

Iva Vladíková
a organizační a realizační tým Jana, Marcela, Markéta, Eliška, Radana, Milan, Erika, Amálka, Rozárka, Anička a další šikovní kolegové, bez kterých by náš koma modul postrádal život.

Fotky ZDE