Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalové dílny - den osmý a devátý

04.06.2019
FESTIVALOVÉ DÍLNY - OSMÝ A DEVÁTÝ DEN

"Tvoření, života koření." V tomto duchu se nesly naše tvůrčí dílny po celých devět maratonových dnů. Komu se zrovna nechtělo tvořit, mohl si malovat. Kdo si nechtěl malovat, mohl si nechat namalovat na obličej hezký motiv. A kdo chtěl všechno, mohl to mít. Náš čarovný koma modul, který obývali pracovníci DDM Astra, se těšil po celou dobu festivalu velké návštěvnosti. Odnesli jste si od nás na tisíce výrobků. Radostí nám byly chvíle, kdy jste se k našemu stánku vraceli. Je to důkaz, že naši práci děláme dobře a kvalitně.
Nebyly to však jen dílny. O víkendových dnech naši pracovníc zajišťovali také sportovní zónu na zelené ploše vedle náměstí Míru. Připravena byla házedla, trampolíny nebo florbal.

Děkujeme všem, kteří k nám zavítali, děkujeme pracovníkům, kteří se podíleli na přípravách i samotném průběhu akce.

Těšíme se zase za rok, tak ahoj!

Iva Vladíková
a organizační a realizační tým Jana, Marcela, Markéta, Eliška, Radana, Milan, Erika, Amálka, Rozárka, Anička a další šikovní kolegové, bez kterých by náš koma modul postrádal život.

Fotky ZDE