Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalové dílny - den osmý a devátý

04.06.2019
FESTIVALOVÉ DÍLNY - OSMÝ A DEVÁTÝ DEN

"Tvoření, života koření." V tomto duchu se nesly naše tvůrčí dílny po celých devět maratonových dnů. Komu se zrovna nechtělo tvořit, mohl si malovat. Kdo si nechtěl malovat, mohl si nechat namalovat na obličej hezký motiv. A kdo chtěl všechno, mohl to mít. Náš čarovný koma modul, který obývali pracovníci DDM Astra, se těšil po celou dobu festivalu velké návštěvnosti. Odnesli jste si od nás na tisíce výrobků. Radostí nám byly chvíle, kdy jste se k našemu stánku vraceli. Je to důkaz, že naši práci děláme dobře a kvalitně.
Nebyly to však jen dílny. O víkendových dnech naši pracovníc zajišťovali také sportovní zónu na zelené ploše vedle náměstí Míru. Připravena byla házedla, trampolíny nebo florbal.

Děkujeme všem, kteří k nám zavítali, děkujeme pracovníkům, kteří se podíleli na přípravách i samotném průběhu akce.

Těšíme se zase za rok, tak ahoj!

Iva Vladíková
a organizační a realizační tým Jana, Marcela, Markéta, Eliška, Radana, Milan, Erika, Amálka, Rozárka, Anička a další šikovní kolegové, bez kterých by náš koma modul postrádal život.

Fotky ZDE