Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Badminton (sport) v červnu

04.06.2019 AKTUALIZOVÁNO 7.6. 10:30
V měsíci červnu bude probíhat:
Badmintonové tréninky:
 Délka tréninků bude 90 minut. Časy a dny budou postupně zveřejňovány ve formuláři níže (Přihlášení). Na tréninky si vezměte stejné věci jako v průběhu roku. Tréninky jsou společné - jsou určeny pro děti ze všech kroužků badmintonů, které probíhaly na Astře. Na trénink je nutno se předem přihlásit (viz níže). Sraz 10 minut před začátkem. Platba se provádí na místě před začátkem tréninku.
Vítáme také rodiče a přátele dětí, kteří si s námi můžou zahrát a něco se i přiučit.
Vstupné děti a studenti 70,- Kč / 90 minut. ​
Vstupné dospělí 90,- Kč / 90 minut. ​

Přihlášení: viz formulář níže.

Přihlašujte se co nejdříve - kvůli blokaci kurtů.
Uzávěrka přihlášek: vždy do neděle předchozího týdne.

Badmintonový turnaj v Uherském Hradišti: V sobotu 8.6. proběhne závěrečný turnaj v UH - loučení s halou (kdo si chce naposledy zahrát v této hale, má poslední příležitost).
Přihlášení: viz formulář níže.
Podrobnosti zde: http://www.badmintonuh.cz/doc/67/


Těšíme se na Vás.
Bližší informace Vám poskytne Jiří Nevřivý na tel.: 734 681 121, j.nevrivý@ddmastra.cz

Z akce pořizujeme fotodokumentaci (popř. videozáznam) pro účely propagace akce (vše v rámci GRPD).

Fotky, videa:
 
Přihlášení: