Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Světový pohár raketových modelářů - Krakow

04.06.2019 Naši raketoví modeláři se poprvé zúčastnili významné soutěže v rámci světového poháru v zahraničí v polském Krakowě. Výsledky tentokrát nebyli top, ale kluci získali mnoho zkušeností. Nejdůležitějším počinem byly první starty Davida Janečky s RC raketoplánem kategorie S8. V rámci soutěže skončil se třemi pěknými starty 8. , ale mezi českými soutěžicími byl 2. ze čtyř, takže pobil i dva reprezentanty ČR. Při jeho premiéře mu radili a asistovali odborníci ze Slovenska, zejména pak Peter Matuška, lterý je dvojnásobný mistr světa v této kategorii. Učíme se od nejlepších.