Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Světový pohár raketových modelářů - Krakow

04.06.2019 Naši raketoví modeláři se poprvé zúčastnili významné soutěže v rámci světového poháru v zahraničí v polském Krakowě. Výsledky tentokrát nebyli top, ale kluci získali mnoho zkušeností. Nejdůležitějším počinem byly první starty Davida Janečky s RC raketoplánem kategorie S8. V rámci soutěže skončil se třemi pěknými starty 8. , ale mezi českými soutěžicími byl 2. ze čtyř, takže pobil i dva reprezentanty ČR. Při jeho premiéře mu radili a asistovali odborníci ze Slovenska, zejména pak Peter Matuška, lterý je dvojnásobný mistr světa v této kategorii. Učíme se od nejlepších.