Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Světový pohár raketových modelářů - Krakow

04.06.2019 Naši raketoví modeláři se poprvé zúčastnili významné soutěže v rámci světového poháru v zahraničí v polském Krakowě. Výsledky tentokrát nebyli top, ale kluci získali mnoho zkušeností. Nejdůležitějším počinem byly první starty Davida Janečky s RC raketoplánem kategorie S8. V rámci soutěže skončil se třemi pěknými starty 8. , ale mezi českými soutěžicími byl 2. ze čtyř, takže pobil i dva reprezentanty ČR. Při jeho premiéře mu radili a asistovali odborníci ze Slovenska, zejména pak Peter Matuška, lterý je dvojnásobný mistr světa v této kategorii. Učíme se od nejlepších.