Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalové dílny - den sedmý

31.05.2019
FESTIVALOVÉ DÍLNY - DEN SEDMÝ

Tvůrčí dílničky v rámci filmového festivalu najdete na náměstí Míru ve Zlíně. Jsme otočení směrem ke Zlatému jablku a srdečně vítáme všechny, kteří k nám zamíří. Přijďte si i Vy vyrobit zajímavý výrobek! Už jsme vyráběli opičky s frkačkou, cestovatelské deníky, domorodce s kostí na hlavě, záložky s bludištěm. A ještě nás čeká dnešní a zítřejší tvořivý den. Tak neváhejte a přijďte k nám, těšíme se na Vás! <3

Čtvrteční dílny se nesly v duchu bludišť, kdy si děti vyráběly knižní záložky s bludištěm. Počasí sice mnoho lidí odradilo, ale i tak bylo v našem stánku živo. Dorazily děti z mateřských škol, mnoho rodičů s dětmi využilo možnosti nechat si namalovat na obličej hezký motiv. Dílničky jsou zdarma a malování na obličej stojí 20 Kč.

Těšíme se na Vás, ještě dva dny!

Iva, Marcela, Jana, Erika, Eliška a další kolegové z DDM AstraKompletní foto ve fotogalerii ZDE