Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalové dílny - den sedmý

31.05.2019
FESTIVALOVÉ DÍLNY - DEN SEDMÝ

Tvůrčí dílničky v rámci filmového festivalu najdete na náměstí Míru ve Zlíně. Jsme otočení směrem ke Zlatému jablku a srdečně vítáme všechny, kteří k nám zamíří. Přijďte si i Vy vyrobit zajímavý výrobek! Už jsme vyráběli opičky s frkačkou, cestovatelské deníky, domorodce s kostí na hlavě, záložky s bludištěm. A ještě nás čeká dnešní a zítřejší tvořivý den. Tak neváhejte a přijďte k nám, těšíme se na Vás! <3

Čtvrteční dílny se nesly v duchu bludišť, kdy si děti vyráběly knižní záložky s bludištěm. Počasí sice mnoho lidí odradilo, ale i tak bylo v našem stánku živo. Dorazily děti z mateřských škol, mnoho rodičů s dětmi využilo možnosti nechat si namalovat na obličej hezký motiv. Dílničky jsou zdarma a malování na obličej stojí 20 Kč.

Těšíme se na Vás, ještě dva dny!

Iva, Marcela, Jana, Erika, Eliška a další kolegové z DDM AstraKompletní foto ve fotogalerii ZDE