Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalové dílny - den sedmý

31.05.2019
FESTIVALOVÉ DÍLNY - DEN SEDMÝ

Tvůrčí dílničky v rámci filmového festivalu najdete na náměstí Míru ve Zlíně. Jsme otočení směrem ke Zlatému jablku a srdečně vítáme všechny, kteří k nám zamíří. Přijďte si i Vy vyrobit zajímavý výrobek! Už jsme vyráběli opičky s frkačkou, cestovatelské deníky, domorodce s kostí na hlavě, záložky s bludištěm. A ještě nás čeká dnešní a zítřejší tvořivý den. Tak neváhejte a přijďte k nám, těšíme se na Vás! <3

Čtvrteční dílny se nesly v duchu bludišť, kdy si děti vyráběly knižní záložky s bludištěm. Počasí sice mnoho lidí odradilo, ale i tak bylo v našem stánku živo. Dorazily děti z mateřských škol, mnoho rodičů s dětmi využilo možnosti nechat si namalovat na obličej hezký motiv. Dílničky jsou zdarma a malování na obličej stojí 20 Kč.

Těšíme se na Vás, ještě dva dny!

Iva, Marcela, Jana, Erika, Eliška a další kolegové z DDM AstraKompletní foto ve fotogalerii ZDE