Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalové dílny - den šestý

29.05.2019
FESTIVALOVÉ DILNY - ŠESTÝ DEN

Dnes jsme pro velký úspěch opět do tvůrčích dílniček zařadili opičky s frkačkou. Není zima, neprší. Moderní pedagogika navíc říká, že není špatného počasí, pouze špatného oblečení. Tak se nedejte, přijďte mezi nás. Až do večera se na Vás těšíme v koma modulu na náměstí Míru ve Zlíně. 🎨🐵

Iva, Jana, Marcela, Eliška, Erika, Markéta a další kolegové z DDM