Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Festivalové čtení dětem v KNTB

28.05.2019
V úterý 28.5. 2019 proběhlo v KNTB již tradiční čtení dětem v nemocnici s herci, kteří jsou hosty letošního filmového festivalu. Děti si mohly užít pohádkové čtení od Arnošta Goldflama a Pavla Nového. Četlo se z knihy Tatínek není k zahození, kterou napsal právě Arnošt Goldflam. Svou návštěvou nás potěšil také náměstek primátora města Zlína pan Miroslav Adámek. Celá akce byla velmi milá a příjemná. Děkujeme moc všem zúčastněným a už teď se těšíme na příští rok!

Eliška Uhrovičová