Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Ukončení školního roku

10.06.2019
UKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Vážení rodiče, milé děti, účastníci kroužků,
 
rádi bychom Vás touto cestou upozornili, že kroužky DDM Astra končí činnost k 31. květnu 2019 (pokud není s lektory domluveno jinak). Poslední hodiny jsou rozlučkové, některé probíhají i mimo obvyklá místa, a proto věnujte pozornost emailům, které od svých vedoucích obdržíte. Na všechny se moc těšíme!
 
V červnu probíhají v DDM přípravy na příměstské tábory, na kterých se letos sejde kolem 550 dětí. Nabídka kroužků je v tisku, přihlašování bude možné na přelomu července, srpna. Elektronickou podobu nabídky na nový školní rok najdete zde: 
Nabídka kroužků na nový školní rok 2019-2020. 
 
Děkujeme, že jste s námi strávili uplynulé období. Přejeme Vám pohodový zbytek školního roku, užijte si léto a prázdniny!
 
Za kolektiv pracovníků DDM Astra,
 
Iva Vladíková