Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ

04.07.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Vážení rodiče, milé děti, účastníci kroužků,
 
věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím, které se týkají přihlašování do kroužků a kurzů na nový školní rok 2019 - 2020.

V červenci a srpnu probíhají v DDM Astra příměstské tábory, na kterých se sejde kolem 550 účastníků. Všichni naši pracovníci jsou na těchto táborech angažovaní, a proto Vás prosíme o strpení při schvalování přihlášek.

Hlásit se můžete od 4. července 2019 do více než 180 kroužků po celém Zlíně a okolí. Schvalování přihlášek může trvat díky táborům až 14 dnů. Pokud se Vám hned neozveme, nepropadejte panice, určitě tak učiníme v co nejbližší možné době.

Elektronickou podobu nabídky na nový školní rok najdete zde: 
Nabídka kroužků na nový školní rok 2019-2020 (prozatím) a od 4.7. pak v sekci kroužky.

Těšíme se na Vás! Za kolektiv pracovníků DDM Astra,

 
Iva Vladíková