Novinky

11.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

interního pedagoga na HPP, s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny a Školního asistenta na DPČ od 1.7.2019. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

29.04.2019 INFORMACE K UZAVÍRCE OD 2. 5. 2019

V souvislosti s uzavírkou od 2. 5. 2019 není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Pěší přístup po chodníku je k dispozici ze všech stran. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Kroužky na budově DDM budou probíhat bez omezení do konce května.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Výtvarná a kreativní dílna

14.05.2019
VÝTVARNÁ A KREATIVNÍ DÍLNA V ŽELECHOVICÍCH

Zájmový kroužek výtvarných a kreativních dílen probíhá na základní škole v Želechovicích od října loňského roku. Do kroužku dochází šest mladých slečen, které baví tvoření s nejrůznějšími materiály, rády vyrábějí dekorace a upomínkové předměty pro své blízké.

V pondělí, 13. května, jsme s dětmi ve výtvarné dílně zakončovali výrobek. Děti si po dvě setkání vyráběly památník ve formě foto sešitu. Šikulky si dávaly záležet, zdobily desky sešitu kamínky, flisem, papírovými ozdobami nebo korálky. Uvnitř byly sešity zdobeny washi páskami, fotkami a psanými komentáře, aby si za pár let vzpomněly, co všechno se učily vyrábět.
Kdo měl práci hotovou dřív, mohl se věnovat malování tuší, kde se trénují jemné tahy a linky.

Všechny výrobky dopadly na jedničku, přesvědčte se sami.

Iva Vladíková
(vedoucí kroužku)