Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Výtvarná a kreativní dílna

14.05.2019
VÝTVARNÁ A KREATIVNÍ DÍLNA V ŽELECHOVICÍCH

Zájmový kroužek výtvarných a kreativních dílen probíhá na základní škole v Želechovicích od října loňského roku. Do kroužku dochází šest mladých slečen, které baví tvoření s nejrůznějšími materiály, rády vyrábějí dekorace a upomínkové předměty pro své blízké.

V pondělí, 13. května, jsme s dětmi ve výtvarné dílně zakončovali výrobek. Děti si po dvě setkání vyráběly památník ve formě foto sešitu. Šikulky si dávaly záležet, zdobily desky sešitu kamínky, flisem, papírovými ozdobami nebo korálky. Uvnitř byly sešity zdobeny washi páskami, fotkami a psanými komentáře, aby si za pár let vzpomněly, co všechno se učily vyrábět.
Kdo měl práci hotovou dřív, mohl se věnovat malování tuší, kde se trénují jemné tahy a linky.

Všechny výrobky dopadly na jedničku, přesvědčte se sami.

Iva Vladíková
(vedoucí kroužku)