Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Výtvarná a kreativní dílna

14.05.2019
VÝTVARNÁ A KREATIVNÍ DÍLNA V ŽELECHOVICÍCH

Zájmový kroužek výtvarných a kreativních dílen probíhá na základní škole v Želechovicích od října loňského roku. Do kroužku dochází šest mladých slečen, které baví tvoření s nejrůznějšími materiály, rády vyrábějí dekorace a upomínkové předměty pro své blízké.

V pondělí, 13. května, jsme s dětmi ve výtvarné dílně zakončovali výrobek. Děti si po dvě setkání vyráběly památník ve formě foto sešitu. Šikulky si dávaly záležet, zdobily desky sešitu kamínky, flisem, papírovými ozdobami nebo korálky. Uvnitř byly sešity zdobeny washi páskami, fotkami a psanými komentáře, aby si za pár let vzpomněly, co všechno se učily vyrábět.
Kdo měl práci hotovou dřív, mohl se věnovat malování tuší, kde se trénují jemné tahy a linky.

Všechny výrobky dopadly na jedničku, přesvědčte se sami.

Iva Vladíková
(vedoucí kroužku)