Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Mistrovství Moravy ve street dance

11.05.2019
CZECH DANCE TOUR PROSTĚJOV

V neděli, 5. května, probíhalo v Prostějově mistrovství Moravy v rámci taneční soutěže Czech Dance Tour: roztančíme Česko. Soutěžili jsme v disciplíně hobby street dance junioři.
Naše starší děvčata ze skupiny Bilberries se sem probojovala po regionálním kole v Brně, kde se umístila na 3. místě z osmi. V Prostějově to však bylo jiné, náročnější. V kategorii bojovalo o postup na mistrovství České republiky celkem devět týmů a nám chyběly tři tanečnice. Nervozita čišela z každé členky skupiny, ale i z lektorů. Klepali se i naši malí plyšoví maskoti. Porota zamíchala kartami, protože ani na pořadí skupin z Brna se nedalo spoléhat. Zadařilo se. Naše bojovnice se umístily na 6. místě z devítí a tím si vybojovaly postup na mistrovství České republiky, které proběhne 26. května v Praze.

Pokud se děvčata rozhodnou zúčastnit, budeme jim držet pěsti!

Iva, Markéta a Ondra


Kompletní foto ve fotogalerii.