Novinky

11.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

interního pedagoga na HPP, s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny a Školního asistenta na DPČ od 1.7.2019. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

29.04.2019 INFORMACE K UZAVÍRCE OD 2. 5. 2019

V souvislosti s uzavírkou od 2. 5. 2019 není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Pěší přístup po chodníku je k dispozici ze všech stran. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Kroužky na budově DDM budou probíhat bez omezení do konce května.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Mistrovství Moravy ve street dance

11.05.2019
CZECH DANCE TOUR PROSTĚJOV

V neděli, 5. května, probíhalo v Prostějově mistrovství Moravy v rámci taneční soutěže Czech Dance Tour: roztančíme Česko. Soutěžili jsme v disciplíně hobby street dance junioři.
Naše starší děvčata ze skupiny Bilberries se sem probojovala po regionálním kole v Brně, kde se umístila na 3. místě z osmi. V Prostějově to však bylo jiné, náročnější. V kategorii bojovalo o postup na mistrovství České republiky celkem devět týmů a nám chyběly tři tanečnice. Nervozita čišela z každé členky skupiny, ale i z lektorů. Klepali se i naši malí plyšoví maskoti. Porota zamíchala kartami, protože ani na pořadí skupin z Brna se nedalo spoléhat. Zadařilo se. Naše bojovnice se umístily na 6. místě z devítí a tím si vybojovaly postup na mistrovství České republiky, které proběhne 26. května v Praze.

Pokud se děvčata rozhodnou zúčastnit, budeme jim držet pěsti!

Iva, Markéta a Ondra


Kompletní foto ve fotogalerii.