BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Mistrovství Moravy ve street dance

11.05.2019
CZECH DANCE TOUR PROSTĚJOV

V neděli, 5. května, probíhalo v Prostějově mistrovství Moravy v rámci taneční soutěže Czech Dance Tour: roztančíme Česko. Soutěžili jsme v disciplíně hobby street dance junioři.
Naše starší děvčata ze skupiny Bilberries se sem probojovala po regionálním kole v Brně, kde se umístila na 3. místě z osmi. V Prostějově to však bylo jiné, náročnější. V kategorii bojovalo o postup na mistrovství České republiky celkem devět týmů a nám chyběly tři tanečnice. Nervozita čišela z každé členky skupiny, ale i z lektorů. Klepali se i naši malí plyšoví maskoti. Porota zamíchala kartami, protože ani na pořadí skupin z Brna se nedalo spoléhat. Zadařilo se. Naše bojovnice se umístily na 6. místě z devítí a tím si vybojovaly postup na mistrovství České republiky, které proběhne 26. května v Praze.

Pokud se děvčata rozhodnou zúčastnit, budeme jim držet pěsti!