Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Taneční soutěž Fren Dance

10.05.2019
TANEČNÍ SOUTĚŽ FREN DANCE
 

V sobotu, 4. května 2019, jsme se se všemi tanečními týmy vydaly na Fren Dance. Taneční soutěž organizovalo místní Centrum volného času s příhodným názvem - Astra. :) Akce byla malá a milá, přesto jsme se setkaly s velkou konkurencí. Taneční soutěže jsme se zúčastnily s celkem šesti choreografiemi, ve kterých se prostřídalo 32 tanečnic ve věku od 5 do 18ti let. Bojovaly jsme statečně, a proto jsme si mohly odvézt tři umístění a jedno bramborové, čtvrté místo.
 
* Mažoretky - 2. místo - One Kiss
* Bilberries Gang - 2. místo - Another Way
* Bilberries Gang - 2. místo - Oldschool Revolution
* Mini mažoretky - 4. místo - Little Ladies
 
Gratulujeme nejen tanečnicím, ale i trenérkám ke krásným výkonům. <3 Kompletní fotogalerii najdete v sekci "fotogalerie" a video shot z akce hledejte na Facebooku.

 
Iva, Markéta, Lucka a Kajda