Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Sport v dubnu a na 1.máje

01.05.2019 Yonex Kids - Kunovice - 19.4.2019:
Od nás ze zúčastnil sice jen 1 hráč, ale protože šlo o nováčka byla to pro něj velká zkušenost. Jakub byl 3 od konce, což je vždy úspěch pro nováčky, když neskončí poslední. Rodiče i sám Jakub si tohoto turnaje perfektně užili.

Rakeťák VI. - Želechovice n.D. - 27.4.2019:
Zatím čekáme na výsledky. Akce se od nás zúčastnilo 6 hráčů spolu s rodiči. Byl to závěrečný turnaj této série.
Doplníme


Minicamp se Zuzanou Pavelkovou - Želechovice n.D. - 1.5.2019:
Minicamp byl velmi zdařilou akcí. Jsme rádi, že jsme mohli být přizváni hráčsky i trenérsky na dopoledne s bývalou reprezentační hráčkou a 73. hráčkou světové žebříčku v singlovém žebříčku žen v badmintonu. Hráči i trenéři získali spoustu nových zkušeností a mohli se podívat jak v praxi vypadá trénink s takto kvalitním trenérem (II. třída) s mezinárodní licencí a jednou z nejlepších hráček našeho badmintonu. Mimo jiné hráčkou, která trénovala a hrála v Dánsku a v Asii.

Závěrem pár fotografií a videí:

https://photos.app.goo.gl/swQPGYJysNMeh3GT7

Co připravujeme:
Reportážní workshop