Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Sport v dubnu a na 1.máje

01.05.2019 Yonex Kids - Kunovice - 19.4.2019:
Od nás ze zúčastnil sice jen 1 hráč, ale protože šlo o nováčka byla to pro něj velká zkušenost. Jakub byl 3 od konce, což je vždy úspěch pro nováčky, když neskončí poslední. Rodiče i sám Jakub si tohoto turnaje perfektně užili.

Rakeťák VI. - Želechovice n.D. - 27.4.2019:
Zatím čekáme na výsledky. Akce se od nás zúčastnilo 6 hráčů spolu s rodiči. Byl to závěrečný turnaj této série.
Doplníme


Minicamp se Zuzanou Pavelkovou - Želechovice n.D. - 1.5.2019:
Minicamp byl velmi zdařilou akcí. Jsme rádi, že jsme mohli být přizváni hráčsky i trenérsky na dopoledne s bývalou reprezentační hráčkou a 73. hráčkou světové žebříčku v singlovém žebříčku žen v badmintonu. Hráči i trenéři získali spoustu nových zkušeností a mohli se podívat jak v praxi vypadá trénink s takto kvalitním trenérem (II. třída) s mezinárodní licencí a jednou z nejlepších hráček našeho badmintonu. Mimo jiné hráčkou, která trénovala a hrála v Dánsku a v Asii.

Závěrem pár fotografií a videí:

https://photos.app.goo.gl/swQPGYJysNMeh3GT7

Co připravujeme:
Reportážní workshop