Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Den logických her na 11. ZŠ

30.04.2019
Již tradiční akce Den logických her na 11. ZŠ v Malenovicích proběhla ve čtvrtek 25.4. v dopoledních hodinách. Děti tak čekalo příjemné zpestření jejich výuky.

Pro děti bylo přichystálo devět stanovišť, na kterých si mohly potrénovat logické myšlení, paměť, pozornost, ale také spolupráci a kreativitu. Nechybělo ani jedno volné stanoviště, kde se děti pokoušely postavět co nejvyšší věž z dřevěných destiček.

Celé dopoledne jsme si všichni moc užili a už  teď se těšíme na příští rok :)!

V případě zájmu o podobný program nás neváhejte kontaktovat.

Eliška Uhrovičová

Odpovědi žáků na stanovišti "Přísloví v piktogramech":
https://photos.app.goo.gl/ET8DrnUDn7KYhuYu9