Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Den logických her na 11. ZŠ

30.04.2019
Již tradiční akce Den logických her na 11. ZŠ v Malenovicích proběhla ve čtvrtek 25.4. v dopoledních hodinách. Děti tak čekalo příjemné zpestření jejich výuky.

Pro děti bylo přichystálo devět stanovišť, na kterých si mohly potrénovat logické myšlení, paměť, pozornost, ale také spolupráci a kreativitu. Nechybělo ani jedno volné stanoviště, kde se děti pokoušely postavět co nejvyšší věž z dřevěných destiček.

Celé dopoledne jsme si všichni moc užili a už  teď se těšíme na příští rok :)!

V případě zájmu o podobný program nás neváhejte kontaktovat.

Eliška Uhrovičová

Odpovědi žáků na stanovišti "Přísloví v piktogramech":
https://photos.app.goo.gl/ET8DrnUDn7KYhuYu9