Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Diskotéka se zvířátky

30.04.2019 Druhý ročník Diskotéky se zvířátky proběhl tentokrát v krásných prostorách 14|15 budovy Baťova institutu. Mimo samotné diskotéky si děti mohly užít také malování na obličej, tvorbu zvířátek z balónků, výtvarnou dílničku a také vystoupení zájmového útvaru Trampolíny. Na trampolínkách si následně děti užily spoutu legrace. Nechyběla ani promenáda masek, po které všechny děti čekala sladká odměna.

Děkujeme všem, kteří se Diskotéky se zvířátky zúčastnili a budeme se těšit zase za rok!

Eliška Uhrovičová