Novinky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ BUDE SPUŠTĚNO 4.7.2019! Od čtvrtka se budete moct hlásit do kroužků na nový školní rok 2019-2020. Těšíme se na Vás!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Taneční klání v Orlové

14.04.2019
TANEČNÍ KLÁNÍ V ORLOVÉ

Dnes se naše taneční týmy zúčastnily nepostupové taneční soutěže v Orlové, kterou pořádalo místní DDM. Soutěžili jsme celkem se třemi choreografiemi a jako vždy jsme ze sebe vydali to nejlepší. Byli jsme však postaveni před výrazně silnější a pokročilé soupeře (míchání hobby a CDO týmů). Motivací pro účast v příštím roce by nám mohla být kvalitní organizační úroveň akce a přátelské prostředí, ale tyto aspekty soutěž bohužel neprovází. Dokonce z úst domácí trenérky mažoretek zazněla k našim nejmladším tanečnicím, mažoretkám, věta - musíte se víc snažit. Ať už byla myšlena jakkoliv, nebyla ani motivační, ani profesionální. Děkujeme za dnešní zkušenost, ale v příštím roce se nejspíše vydáme jinam.

Iva Vladíková