Novinky

12.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Ve čtvrtek, 18. dubna, se kroužky realizované DDM Astra nekonají. Stejně tak o státních svátcích. 19.4. a 22.4. Na všechny se zase těšíme od úterka 23. dubna. Užijte si volné dny!

11.02.2019 HLEDÁME PEDAGOGA

Hledáme nového člena týmu na HPP s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí vyzkoušet nové věci a realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

Taneční klání v Orlové

14.04.2019
TANEČNÍ KLÁNÍ V ORLOVÉ

Dnes se naše taneční týmy zúčastnily nepostupové taneční soutěže v Orlové, kterou pořádalo místní DDM. Soutěžili jsme celkem se třemi choreografiemi a jako vždy jsme ze sebe vydali to nejlepší. Byli jsme však postaveni před výrazně silnější a pokročilé soupeře (míchání hobby a CDO týmů). Motivací pro účast v příštím roce by nám mohla být kvalitní organizační úroveň akce a přátelské prostředí, ale tyto aspekty soutěž bohužel neprovází. Dokonce z úst domácí trenérky mažoretek zazněla k našim nejmladším tanečnicím, mažoretkám, věta - musíte se víc snažit. Ať už byla myšlena jakkoliv, nebyla ani motivační, ani profesionální. Děkujeme za dnešní zkušenost, ale v příštím roce se nejspíše vydáme jinam.

Iva Vladíková