Novinky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ BUDE SPUŠTĚNO 4.7.2019! Od čtvrtka se budete moct hlásit do kroužků na nový školní rok 2019-2020. Těšíme se na Vás!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Řekni létu "ano"!

13.04.2019
ŘEKNI LÉTU "ANO"!

Vážení rodiče, milé děti,

léto klepe na dveře a volná místa na našich táborech kvapem mizí. Přibližně polovina táborů je obsazena a na některých zbývá po pár volných místech. 
V tuto chvíli máme volná místa na sportovních táborech, modelářských a technických táborech, rybářském táboře nebo miniškolce.

Proč se svěřit do našich rukou?
- naše tábory jsou vedeny pedagogy a odborníky z praxe
- máme jasně stanovené rámcové programy
- máme dlouholetou praxi a příjemné zázemí
- před tábory probíhají táborové schůzky, kde poznáte vedoucí a zeptáte se na všechno, co potřebujete vědět

Projděte si naši nabídku a uvidíte, že je o co stát. Těšíme se na setkání s Vámi!

Tým pracovníků DDM Astra