Novinky

12.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Ve čtvrtek, 18. dubna, se kroužky realizované DDM Astra nekonají. Stejně tak o státních svátcích. 19.4. a 22.4. Na všechny se zase těšíme od úterka 23. dubna. Užijte si volné dny!

11.02.2019 HLEDÁME PEDAGOGA

Hledáme nového člena týmu na HPP s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí vyzkoušet nové věci a realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

Taneční skupina bodovala v Brně

08.04.2019


TANEČNÍ SKUPINA BILBERRIES BODOVALA V BRNĚ

V neděli, 7. dubna 2019, vyrazily naše taneční týmy do boje na soutěž Czech Dance Tour v Brně. Mladším děvčatům ze skupiny Bilberries se tentokrát nezadařilo. Jejich hip-hop zumbová choreografie v disciplíně street nezabodovala. Starším slečnám se naopak v disciplíně street dance podařilo vybojovat 3. místo z osmi choreografií, což je velký úspěch. Děvčata si vytancovala poustup do dalšího kola, které proběhne v květnu.


Být porotcem na taneční soutěži není lehké. Každý porotce boduje podle svých dovedností, zkušeností z předchozích porotcování, také systémy bodování se soutěž od soutěže liší. Někde porota hodnotí předem daná kritéria, jinde se používá skautingový systém. Není tak vyloučeno, že tým, který na jedné soutěži skončí poslední, nevyhraje o týden později.

Proto ze srdce gratulujeme oběma týmům, protože výkony skupin byly výborné a držíme pěsti zase za týden!

Iva a Markéta
trenérky skupiny

CELOU CHOREOGRAFII Red Code si můžete prohlédnout ZDE.
CELOU CHOREOGRAFII Lucky Rainbow si můžete prohlédnout ZDE.





Kompletní
foto ve fotogalerii.