Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

TanceR Cup udělal poslední březnovou sobotu perfektní

05.04.2019
11. ROČNÍK TANEČNÍ SOUTĚŽE TANCER CUP UDĚLAL POSLEDNÍ BŘEZNOVOU SOBOTU PERFEKTNÍ
 
Koná-li se taneční soutěž desetkrát, je to důvod k oslavě. Proběhne-li po jedenácté, je na místě respekt a potlesk pro všechny zúčastněné. A to je případ 11. ročníku taneční soutěže TanceR Cup, která se konala v sobotu, 30. března 2019, na sportovní hale Euronics ve Zlíně.
 
Soutěžilo se v disciplínách již léty prověřených, jako jsou trampolínky, zumbování, hromadná s vedoucím, orientální tance s rekvizitami i bez. Dále disco dance, disco show dance, street dance, street dance show a show dance art. Nově se soutěžící mohli přihlásit do stylu moderní street dance. Tuto disciplínu přivítali tanečníci i diváci se zájmem a my ji tak rádi zařadíme do příštího ročníku. Pokud máme označit dva nejobsazenější styly, jsou to street dance a orientální tance.
 
Shlédnuté choreografie všech českých i slovenských skupin byly skutečnou pastvou pro oči. Díky perfektním kostýmům a skvělému výrazovému projevu malých a velkých tanečníků, nejednou jejich vystoupení hraničilo s promyšleným divadelním představením. Divácký potlesk tomu odpovídal.
 
Kdo během dne v hale potkal králíky, jisto jistě neměl vidiny. Tihle zkušení maskoti akce zajišťovali soutěž o cenu publika. Další soutěž, tentokrát instagramová, byla nachystána pro soutěžící a jejich doprovod. Úkolem bylo pomocí fotek zdokumentovat, že nad všudypřítomnou rivalitou přece jen převažuje respekt k druhému, ochota pomoct a nekonečný úsměv.
 
Za hladkým průběhem akce stojí nemalý tým nadšenců, celkem 42 interních a externích pracovníků, dobrovolníků a praktikantů, dále osmičlenná zkušená porota, šikovný moderátor, DJ, zvukař a další. Samotná akce mohla proběhnout také díky ochotným sponzorům, kteří se podíleli na odměnách pro soutěžící, občerstvení pro pracovníky.
 
Touto cestou ještě jednou děkujeme Vám všem, kteří jste soutěžili, fandili, pomáhali, pracovali a mnohdy ty poslední dny nespali. S úctou k Vašim výkonům, děkujeme všem 2.805 zúčastněným a připojujeme pozvání na 12. ročník taneční soutěže TanceR Cup.

Za organizační tým,

Iva Vladíková

Odkaz na FB, kde najdete videa a kompletní fotogalerii
ZDE