Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

TanceR Cup udělal poslední březnovou sobotu perfektní

05.04.2019
11. ROČNÍK TANEČNÍ SOUTĚŽE TANCER CUP UDĚLAL POSLEDNÍ BŘEZNOVOU SOBOTU PERFEKTNÍ
 
Koná-li se taneční soutěž desetkrát, je to důvod k oslavě. Proběhne-li po jedenácté, je na místě respekt a potlesk pro všechny zúčastněné. A to je případ 11. ročníku taneční soutěže TanceR Cup, která se konala v sobotu, 30. března 2019, na sportovní hale Euronics ve Zlíně.
 
Soutěžilo se v disciplínách již léty prověřených, jako jsou trampolínky, zumbování, hromadná s vedoucím, orientální tance s rekvizitami i bez. Dále disco dance, disco show dance, street dance, street dance show a show dance art. Nově se soutěžící mohli přihlásit do stylu moderní street dance. Tuto disciplínu přivítali tanečníci i diváci se zájmem a my ji tak rádi zařadíme do příštího ročníku. Pokud máme označit dva nejobsazenější styly, jsou to street dance a orientální tance.
 
Shlédnuté choreografie všech českých i slovenských skupin byly skutečnou pastvou pro oči. Díky perfektním kostýmům a skvělému výrazovému projevu malých a velkých tanečníků, nejednou jejich vystoupení hraničilo s promyšleným divadelním představením. Divácký potlesk tomu odpovídal.
 
Kdo během dne v hale potkal králíky, jisto jistě neměl vidiny. Tihle zkušení maskoti akce zajišťovali soutěž o cenu publika. Další soutěž, tentokrát instagramová, byla nachystána pro soutěžící a jejich doprovod. Úkolem bylo pomocí fotek zdokumentovat, že nad všudypřítomnou rivalitou přece jen převažuje respekt k druhému, ochota pomoct a nekonečný úsměv.
 
Za hladkým průběhem akce stojí nemalý tým nadšenců, celkem 42 interních a externích pracovníků, dobrovolníků a praktikantů, dále osmičlenná zkušená porota, šikovný moderátor, DJ, zvukař a další. Samotná akce mohla proběhnout také díky ochotným sponzorům, kteří se podíleli na odměnách pro soutěžící, občerstvení pro pracovníky.
 
Touto cestou ještě jednou děkujeme Vám všem, kteří jste soutěžili, fandili, pomáhali, pracovali a mnohdy ty poslední dny nespali. S úctou k Vašim výkonům, děkujeme všem 2.805 zúčastněným a připojujeme pozvání na 12. ročník taneční soutěže TanceR Cup.

Za organizační tým,

Iva Vladíková

Odkaz na FB, kde najdete videa a kompletní fotogalerii
ZDE