Novinky

11.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

interního pedagoga na HPP, s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny a Školního asistenta na DPČ od 1.7.2019. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

29.04.2019 INFORMACE K UZAVÍRCE OD 2. 5. 2019

V souvislosti s uzavírkou od 2. 5. 2019 není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Pěší přístup po chodníku je k dispozici ze všech stran. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Kroužky na budově DDM budou probíhat bez omezení do konce května.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Přihlašování na tábory spuštěno!

03.03.2019
LETNÍ PRÁZDNINY 2019

S nápady na letní prázdniny jsme nešetřili. Sbírali jsme také náměty od Vás, a když jsme všechno zkombinovali, vznikla nabídka 31 příměstských táborů. Dva tábory jsou organizovány pro Krajskou nemocnici, zbývajících 29 táborů čeká na táborníky z celého Zlína a okolí.
Přihlašování bylo spuštěno 25. února a už teď jsou některé tábory plné. Hlásit se můžete prostřednictvím našich webových stránek. V případě dotazů nebo problémů s přihlášením se, prosím, vždy obracejte na pedagoga uvedeného v kontaktech.

Vybírat můžete z kynologických táborů, sportovních, výtvarných, tanečních, cyklo, badmintonových i herních. Pro holky a kluky, kteří nejsou vyhranění žádným směrem, a přesto si chtějí užít léto, jsme připravili také akční tábory, kde je pestrý program ve smyslu "od každého něco". 

Budeme se na Vás těšit! Pro nabídku táborů klikněte na odkaz:

http://www.ddmastra.cz/taboryIva Vladíková