Novinky

11.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

interního pedagoga na HPP, s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny a Školního asistenta na DPČ od 1.7.2019. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

29.04.2019 INFORMACE K UZAVÍRCE OD 2. 5. 2019

V souvislosti s uzavírkou od 2. 5. 2019 není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Pěší přístup po chodníku je k dispozici ze všech stran. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Kroužky na budově DDM budou probíhat bez omezení do konce května.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Art Klub na Družstevní

19.02.2019

ART KLUB

Sníte-li o tom, že si nad postel či do obývacího pokoje namalujete obraz, přijďte mezi účastnice výtvarného kurzu do Astry. Dnes jsem po dlouhé době navštívila Art klub na Družstevní, kam docházejí převážně dospělí a nestačila jsem se divit, co všechno se v ateliéru děje. Některé účastnice se věnují rytí na kovové plíšky a následně lisování, jiné malují krásná díla na plátna. Lektorka Jana mezi účastnicemi prochází a poskytuje cenné rady, jak v práci pokračovat a co vylepšit. Za sebe, jako za vedoucího pohybového oddělení, které má od výtvarna daleko, říkám: "Wow". Jsem ohromena a přeji mnoho inspirace. 🌼


Iva Vladíková