Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Taneční maraton

09.02.2019
TANEČNÍ MARATON
 
DDM Astra ve Zlíně bude letos v březnu organizovat 11. ročník oblíbené pohárové taneční soutěže TanceR Cup, které se každoročně účastní na 1200 tanečníků z celé České a Slovenské republiky. Ve více než 100 choreografiích jako o život bojují taneční skupiny ve stylech disco dance, street dance, zumba, orient i trampolíny o získání medaile. Oceňují se první čtyři místa, takže tanečníci se mají na co těšit.
 
V posledních několika letech se na výkon tanečních skupin tlačí víc, než v minulosti, takže se mnohdy setkáváme s velmi napjatou atmosférou. Z toho důvodu jsme přišli s myšlenkou, uspořádat Taneční maraton formou workshopu, kam by si mohli přijít všichni zájemci o tanec zatancovat, aniž by byli hodnoceni.
 
V sobotu, 19. ledna 2019, probíhal v Masters of Rock na Čepkově první ročník Tanečního maratonu. V čase od 12.00 do 18.00 hodin se na pódiu vystřídalo celkem šest známých zlínských lektorů tance, kteří účastníkům nabídli lekce street dance, hip hop, L.A. Style, dancehall, zumbu a orientální tance. Hlavní myšlenkou akce bylo vytvořit přátelské prostředí pro setkání milovníků tance, kde by si účastníci mohli předat znalosti, naučili se novým dovednostem bez hodnocení porotců, jako je tomu zvykem na tanečních soutěžích. Ve snaze stmelit taneční komunitu ve Zlíně a okolí, jsme akci věnovali nejen tanečníkům a tanečním skupinám, ale také široké veřejnosti. Lektoři své lekce přizpůsobili úrovni příchozích účastníků, kterých dorazilo celkem 61. Zatancovat si přijeli lidé nejen ze Zlína, ale i z Bílovic, Fryštáku, Otrokovic, Holešova a Slušovic.


Iva Vladíková
DDM Astra Zlín

Kompletní fotografie najdete v galerii a videa z akce zase na Facebooku.