Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Letní tábory 2019

13.01.2019
NÁMĚTY LT

Možná to někomu z Vás přijde brzy, ale my už pomalu začínáme zpracovávat nabídku táborů na velké letní prázdniny 2019. V loňském roce jsme úspěšně rozjeli rybářský tábor, od září zase zdárně realizujeme kroužky jógy pro děti a mnohé další novinky. Otázka mířená Vaším směrem zní - jaký tábor Vám v loňské nabídce chyběl nebo o jaké zaměření příměstského tábora máte letos zájem? Sbíráme podněty, ať si mohou děti léto užít jak se patří! 🌞

Své náměty zasílejte na ddmastra@ddmastra.cz