Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Mikulášský turnaj v NHL19 na PS4

05.12.2018 NHL OPĚT VE ZLÍNĚ...

Ve středu 5. prosince se na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně odehrál již 16. ročník Mikulášského turnaje v NHL, ve hře NHL 19 pro herní konzoli Playstation 4, kterou pro žáky regionu Zlína uspořádal Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín, příspěvková organizace.

V prostorách tiskového střediska Zimního stadionu Luďka Čajky se sešlo 18 hráčů, aby si mezi sebou ve dvoučlenných družstvech zasoutěžili o putovní pohár DDM ASTRA Zlín i jiné hodnotné ceny. Hokejový turnaj se souběžně odehrával na dvou herních konzolích PS4. Patronem soutěže byl hokejový klub PSG Berani Zlín. Turnaj jako již každoročně poctili svou návštěvou hokejisté z A týmu PSG Berani Zlín Daniel Gazda a Jakub Sedláček. Hráči uspořádali autogramiádu pro všechny zúčastněné a předali ceny vítězným týmům turnaje.
 
Výsledková listina turnaje:
1. místo – SJS | Lukáš Keřt, Jan Antonín Jurášek | 3. ZŠ Zlín, ZŠ Mysločovice
2. místo – WSH | Petr Vidlář, Marek Rafaj | 11. ZŠ Zlín, 8. ZŠ Zlín  
3. místo – NJD | Ondřej Tomek, Oldřich Bár | 8. ZŠ Zlín, 11. ZŠ Zlín
Nejlepším střelcem turnaje s počtem 14 vstřelených branek se stal Petr Vidlář z týmu WSH
Vítězný tým SJS převzal putovní pohár DDM ASTRA Zlín
 
Letošní Mikulášský turnaj v NHL navštívilo 40 účastníků, kteří přispěli ke sportovní atmosféře této tradiční předvánoční akce. Turnaj pro žáky připravili pracovníci DDM ASTRA Zlín, Milan Rábek, Martin Řezníček a Michal Polášek. Za poskytnutí prostor tiskového střediska ZSLČ a zajištění cen
i autogramiády hráčů, patří poděkování Liboru Kožíkovi, marketingovému manažerovi klubu PSG Berani Zlín. Podle slov organizátorů se za rok jistě opět sejdeme...!
 
Fotky - Fotogalerie DDM ASTRA Zlín

http://www.ddmastra.cz/fotogalerie/283-2018-12-mikulassky-turnaj-v-nhl-19-na-ps4-ts-zslc

Fotogalerii z akce na Rajčeti...
https://www.rajce.net/a15710566