12.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Ve čtvrtek, 18. dubna, se kroužky realizované DDM Astra nekonají. Stejně tak o státních svátcích. 19.4. a 22.4. Na všechny se zase těšíme od úterka 23. dubna. Užijte si volné dny!

11.02.2019 HLEDÁME PEDAGOGA

Hledáme nového člena týmu na HPP s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí vyzkoušet nové věci a realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

Interaktivní výstava tvoření

19.11.2018
Už V. ročník výstavy proběhl 16. - 18. 11. v Březolupech. Letos byla výstava zaměřena na práce dětí z výtvarných kroužků a jejich šikovných maminek. Přímo na výstavě si celé rodiny mohly vyrobit jednoduché dárečky, vánoční ozdoby na stromeček nebo výzdobu pokojíčku a společně si užít hezké odpoledne. Atmosféra byla uvolněná, provoněná punčem a v sychravém počasí to byla krásná a klidná oáza.