04.12.2018 Veselé Vánoce!

🎄 Vážení rodiče a milé děti, upozorňujeme Vás, že kroužky ukončí činnost v týdnu od 17. do 21. prosince 2018 a znovu se rozběhnou v týdnu od 7. ledna 2019. 🎁 Užijte si svátky vánoční, nechte se překvapit dárky od Ježíška, potěšte své blízké, udělejte si příjemný začátek nového roku! 🎄 Děkujeme Vám za spolupráci, pracovníci DDM Astra Zlín

06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

Interaktivní výstava tvoření

19.11.2018
Už V. ročník výstavy proběhl 16. - 18. 11. v Březolupech. Letos byla výstava zaměřena na práce dětí z výtvarných kroužků a jejich šikovných maminek. Přímo na výstavě si celé rodiny mohly vyrobit jednoduché dárečky, vánoční ozdoby na stromeček nebo výzdobu pokojíčku a společně si užít hezké odpoledne. Atmosféra byla uvolněná, provoněná punčem a v sychravém počasí to byla krásná a klidná oáza.