29.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě tábora nebo kroužků, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Interaktivní výstava tvoření

19.11.2018
Už V. ročník výstavy proběhl 16. - 18. 11. v Březolupech. Letos byla výstava zaměřena na práce dětí z výtvarných kroužků a jejich šikovných maminek. Přímo na výstavě si celé rodiny mohly vyrobit jednoduché dárečky, vánoční ozdoby na stromeček nebo výzdobu pokojíčku a společně si užít hezké odpoledne. Atmosféra byla uvolněná, provoněná punčem a v sychravém počasí to byla krásná a klidná oáza.