11.02.2019 JARNÍ PRÁZDNINY

Akce pro děti na jarní prázdniny najdete v sekci Akce pro veřejnost

11.02.2019 Letní tábory

Letní tábory připravujeme, nabídku zveřejníme na stránkách v týdnu od 25.2.2019

11.02.2019 HLEDÁME PEDAGOGA

Hledáme nového člena týmu na HPP s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí vyzkoušet nové věci a realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra. Do kroužku Chovatel, hledáme lektora na DPČ. Info na m.hiblerova@ddmastra.cz, tel.: 725 099 174

Hrátky se strašidly

12.11.2018
HRÁTKY SE STRAŠIDLY

V letošním roce poprvé jsme se rozhodli uspořádat v parku Komenského akci s názvem Hrátky se strašidly. Akce byla cílená na děti, které jsou bojácné, lekavé a plaché. Na celkem šesti kontaktních stanovištích se děti mohly setkat se žralokem a žraločími strážci, se kterými si zahráli fotbal; s mořskými pannami, kterým přes mořské vlny přenášely perly; pirátkami, které musely obehrát, aby získaly razítko na soutěžní kartičku. Spolu s vodníkem si děti zahrály ping pong, u trollů válely slalomem obří míč a v pekle, kde nebylo vidět na krok, zase házely míčem nebo skákaly v pytli. O zábavu nebyla nouze. Za šest získaných razítek pak mohly děti směnit kartičku za diplom a sladkou odměnu.

Jsme příjemně překvapeni, s jakým zájmem se tato akce setkala. Park, osvětlený lucerničkami a svítícími lightsticky, si přišlo užít 656 dětí a rodičů. Věříme, že si své fanoušky našla a těšíme se na příští rok.