21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Hrátky se strašidly

12.11.2018
HRÁTKY SE STRAŠIDLY

V letošním roce poprvé jsme se rozhodli uspořádat v parku Komenského akci s názvem Hrátky se strašidly. Akce byla cílená na děti, které jsou bojácné, lekavé a plaché. Na celkem šesti kontaktních stanovištích se děti mohly setkat se žralokem a žraločími strážci, se kterými si zahráli fotbal; s mořskými pannami, kterým přes mořské vlny přenášely perly; pirátkami, které musely obehrát, aby získaly razítko na soutěžní kartičku. Spolu s vodníkem si děti zahrály ping pong, u trollů válely slalomem obří míč a v pekle, kde nebylo vidět na krok, zase házely míčem nebo skákaly v pytli. O zábavu nebyla nouze. Za šest získaných razítek pak mohly děti směnit kartičku za diplom a sladkou odměnu.

Jsme příjemně překvapeni, s jakým zájmem se tato akce setkala. Park, osvětlený lucerničkami a svítícími lightsticky, si přišlo užít 656 dětí a rodičů. Věříme, že si své fanoušky našla a těšíme se na příští rok.