03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Hrátky se strašidly

12.11.2018
HRÁTKY SE STRAŠIDLY

V letošním roce poprvé jsme se rozhodli uspořádat v parku Komenského akci s názvem Hrátky se strašidly. Akce byla cílená na děti, které jsou bojácné, lekavé a plaché. Na celkem šesti kontaktních stanovištích se děti mohly setkat se žralokem a žraločími strážci, se kterými si zahráli fotbal; s mořskými pannami, kterým přes mořské vlny přenášely perly; pirátkami, které musely obehrát, aby získaly razítko na soutěžní kartičku. Spolu s vodníkem si děti zahrály ping pong, u trollů válely slalomem obří míč a v pekle, kde nebylo vidět na krok, zase házely míčem nebo skákaly v pytli. O zábavu nebyla nouze. Za šest získaných razítek pak mohly děti směnit kartičku za diplom a sladkou odměnu.

Jsme příjemně překvapeni, s jakým zájmem se tato akce setkala. Park, osvětlený lucerničkami a svítícími lightsticky, si přišlo užít 656 dětí a rodičů. Věříme, že si své fanoušky našla a těšíme se na příští rok.