Novinky

06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

05.11.2018 SBÍRKA PROSTĚRADEL, REKVIZIT

Sháníme stará prostěradla. Nemusejí být čistě bílá (světle modrá, světle žlutá, světle zelená, béžová), mohou být zapraná, zašedlá, s flíčky, zašitá i s malou dírkou. Prosíme Vás, kdo má takové prostěradlo či ubrus, a je ochotný nám jej věnovat, budeme v sedmém nebi. Nosit je můžete na kteroukoliv budovu ve všední dny od 8 do 17 hod. Děkujeme! Příp. kontakt: 725 099 192 nebo 778 099 547, osvoboditelu@ddmastra.cz

15.10.2018 POTVRZENÍ O PLATBÁCH

Vážení rodiče, pro vystavení potvrzení o zaplacení pro zdravotní pojišťovny, nás kontaktujte pouze na emailové adrese: d.nesrstova@ddmastra.cz. Po vystavení potvrzení, budete emailem také informováni o jeho vyhotovení a možnosti vyzvednutí. Pro zjednodušení prosím využívejte pouze tento způsob komunikace. Děkujeme !!

Strašidelná pyžamová párty

16.10.2018
STRAŠIDELNÁ PYŽAMOVÁ PÁRTY

Z pátka na sobotu probíhala v DDM Astra na ulici Osvoboditelů Strašidelná pyžamová párty. Přespání se zúčastnilo 26 nebojsů. Akce byla báječná a vydařená. Vedoucí byly mile překvapeny z toho, že všechny děti se 
chtěly skutečně bavit, chtěly si užít príma večer, a tudíž žádné z nich si nepřišlo hrát hry na telefonu, jak je poslední dobou zvykem, se který nás trápí především u táborové činnosti. Děti byly přátelské a hodné, všichni se k sobě chovali hezky a spolupracovali při večerní bojovce.
A jaký byl program? Začali jsme seznamovací hrou a zbaštili jsme Lucinčiny napečené muffiny. Pokračovalo se výrobou jmenovek a strašidel v dílničce. Nechybělo ani hraní netradičních her. Jakmile se venku setmělo, začala ta pravá nefalšovaná párty. Děti se převlékly do pyžámek a spustila se diskotéka. Zahráli jsme si s obřím míčem, koulovali se papírovými koulemi, bouchli si dětský šampus a testovali své smysly. Nechyběla ani venkovní bojovka s hádankami a hledáním pokladu. Před spaním jsme si pustili pohádku, a i když se některým ještě spinkat nechtělo, prozatím jsme ukončili den. Ráno jsme zahájili zvesela, jógou s Eliškou. Po vydatné snídani jsme si dodělali výrobky, rozdali diplomy a už byl čas se rozloučit. Čas utekl jako voda. Těšíme se na příště, další akci máme v plánu v lednu. :-)

Iva Vladíková a Eliška Uhrovičová
oddělení Tanečních a pohybových aktivit