Novinky

12.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Ve čtvrtek, 18. dubna, se kroužky realizované DDM Astra nekonají. Stejně tak o státních svátcích. 19.4. a 22.4. Na všechny se zase těšíme od úterka 23. dubna. Užijte si volné dny!

11.02.2019 HLEDÁME PEDAGOGA

Hledáme nového člena týmu na HPP s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí vyzkoušet nové věci a realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

Strašidelná pyžamová párty

16.10.2018
STRAŠIDELNÁ PYŽAMOVÁ PÁRTY

Z pátka na sobotu probíhala v DDM Astra na ulici Osvoboditelů Strašidelná pyžamová párty. Přespání se zúčastnilo 26 nebojsů. Akce byla báječná a vydařená. Vedoucí byly mile překvapeny z toho, že všechny děti se 
chtěly skutečně bavit, chtěly si užít príma večer, a tudíž žádné z nich si nepřišlo hrát hry na telefonu, jak je poslední dobou zvykem, se který nás trápí především u táborové činnosti. Děti byly přátelské a hodné, všichni se k sobě chovali hezky a spolupracovali při večerní bojovce.
A jaký byl program? Začali jsme seznamovací hrou a zbaštili jsme Lucinčiny napečené muffiny. Pokračovalo se výrobou jmenovek a strašidel v dílničce. Nechybělo ani hraní netradičních her. Jakmile se venku setmělo, začala ta pravá nefalšovaná párty. Děti se převlékly do pyžámek a spustila se diskotéka. Zahráli jsme si s obřím míčem, koulovali se papírovými koulemi, bouchli si dětský šampus a testovali své smysly. Nechyběla ani venkovní bojovka s hádankami a hledáním pokladu. Před spaním jsme si pustili pohádku, a i když se některým ještě spinkat nechtělo, prozatím jsme ukončili den. Ráno jsme zahájili zvesela, jógou s Eliškou. Po vydatné snídani jsme si dodělali výrobky, rozdali diplomy a už byl čas se rozloučit. Čas utekl jako voda. Těšíme se na příště, další akci máme v plánu v lednu. :-)

Iva Vladíková a Eliška Uhrovičová
oddělení Tanečních a pohybových aktivit