Novinky

06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

05.11.2018 SBÍRKA PROSTĚRADEL, REKVIZIT

Sháníme stará prostěradla. Nemusejí být čistě bílá (světle modrá, světle žlutá, světle zelená, béžová), mohou být zapraná, zašedlá, s flíčky, zašitá i s malou dírkou. Prosíme Vás, kdo má takové prostěradlo či ubrus, a je ochotný nám jej věnovat, budeme v sedmém nebi. Nosit je můžete na kteroukoliv budovu ve všední dny od 8 do 17 hod. Děkujeme! Příp. kontakt: 725 099 192 nebo 778 099 547, osvoboditelu@ddmastra.cz

15.10.2018 POTVRZENÍ O PLATBÁCH

Vážení rodiče, pro vystavení potvrzení o zaplacení pro zdravotní pojišťovny, nás kontaktujte pouze na emailové adrese: d.nesrstova@ddmastra.cz. Po vystavení potvrzení, budete emailem také informováni o jeho vyhotovení a možnosti vyzvednutí. Pro zjednodušení prosím využívejte pouze tento způsob komunikace. Děkujeme !!

Výtvarně a kreativně v Želechovicích

22.10.2018
VÝTVARNĚ A KREATIVNĚ V ŽELECHOVICÍCH

V pondělí, 15. října 2018, jsme na zakladní škole v Želechovicích zahájili kroužek výtvarných a kreativních dílen. Přihlášené slečny byly velmi šikovné, a díky tomu si domů odnesly krásný výrobek - drátěný strom života s korálky.
Před podzimními prázdninami, v pondělí 22. října 2018, jsme malovali obraz. Děti měly možnost vyzkoušet si techniku malby na staré noviny, která je oblíbená především u pouličních malířů v přímořských oblastech. Zpočátku byly slečny nervózní, protože si obrázek ani podle předlohy neuměly představit, ale nakonec se všechno podařilo, jak mělo a děti si domů odnesly krásné výrobky. 
Dne 5. listopadu 2018 jsme se s dětmi malovali. A ne ledaco! Děti akrylovými a křídovými barvami malovaly na dřevěné svícny velikosti 15 x 15 cm. Po hodině a půl si každý účastník kroužku odnášel domů krásný výrobek.
Dnes jsme s děvčaty ve výtvarné a kreativní dílně v Želechovicích vyráběly vánoční ozdoby z flitrů, polystyrenových kuliček a spousty špendlíků. Děvčata práce bavila, byla trpělivá a pečlivá. Bohužel nám i přes pečlivé propočty špendlíky s ozdobnými hlavičkami došly, a proto zbyl čas i na hry, u kterých jsme se pěkně nasmály. :-) Příští týden pokračujeme!

Těším se na příští týden!

Iva Vladíková