Novinky

11.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

interního pedagoga na HPP, s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny a Školního asistenta na DPČ od 1.7.2019. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

29.04.2019 INFORMACE K UZAVÍRCE OD 2. 5. 2019

V souvislosti s uzavírkou od 2. 5. 2019 není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Pěší přístup po chodníku je k dispozici ze všech stran. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Kroužky na budově DDM budou probíhat bez omezení do konce května.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

V čem tkví kouzlo TRAMPOLÍN?

11.12.2018
KOUZLO TRAMPOLÍN

V současné době nabízíme osm kurzů trampolínek, které navštěvuje k 11. prosinci 2018 celkem 68 účastníků. 

Trampolíny jsou sport, který si získává čím dál víc fanoušků. Jedná se primárně o individuální sport, ale úplně stejně může sloužit i k upevňování vztahu mezi rodičem a dítětem, když maminky vyrazí na společnou hodinu s dcerou, vytvoří si společný zážitek a užijí společně strávený čas. Aktivity navštěvují převážně ženy, ale nenechte se mýlit, na lekce docházejí také muži.

Jumping je vhodným sportem pro toho, kdo chce zhubnout, ale také pro toho, kdo potřebuje posílit svaly. Rychlé skoky střídají pomalejší, nechybí ani silové prvky. Většinou se pracuje s váhou těla, ale pro zpestření lekcí využíváme také overballů a posilovacích gumiček.

Cvičení na trampolínách patří mezi aerobní cvičení, přesto je od běžných tanečních lekcí snadnější v tom, že si nemusíte pamatovat choreografii. Hodiny nejsou stereotypní, a když už nemůžete, prostě se na chvíli posadíte a odpočinete si. Není problém dopustit si v kanceláři vodu nebo namíchat sirup.

Pokud Vás aktivita zaujala, podívejte se na naše webové stránky do sekce Kroužky a kluby, kde pod záložkou vpravo na stránce Pohyb a fitness zjistíte, ve kterých trampolínových kroužcích máme ještě volno. Těšíme se na Vás!


Iva Vladíková
Odd. tanečních a pohybových aktivit

spolu s trenérkami Janou, Eliškou, Míšou, Klárou a Erikou

 

Aktuálně nabízíme volná místa na těchto lekcích trampolín:
PO - 18.00 - 19.00 hod / 6 míst / lektorka Eliška
ČT - 18.00 - 19.00 hod / 8 míst / lektorka Jana
ST - 15.15 - 16.15 hod / 1 místo / lektorka Klára
ČT - 16.00 - 17.00 hod / 3 místa / lektorka Erika