Novinky

04.12.2018 Veselé Vánoce!

🎄 Vážení rodiče a milé děti, upozorňujeme Vás, že kroužky ukončí činnost v týdnu od 17. do 21. prosince 2018 a znovu se rozběhnou v týdnu od 7. ledna 2019. 🎁 Užijte si svátky vánoční, nechte se překvapit dárky od Ježíška, potěšte své blízké, udělejte si příjemný začátek nového roku! 🎄 Děkujeme Vám za spolupráci, pracovníci DDM Astra Zlín

06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

V čem tkví kouzlo TRAMPOLÍN?

28.09.2018
KOUZLO TRAMPOLÍN

V současné době nabízíme osm kurzů trampolínek, které navštěvuje k 28. září 2018 celkem 67 účastníků. 

Trampolíny jsou sport, který si získává čím dál víc fanoušků. Jedná se primárně o individuální sport, ale úplně stejně může sloužit i k upevňování vztahu mezi rodičem a dítětem, když maminky vyrazí na společnou hodinu s dcerou, vytvoří si společný zážitek a užijí společně strávený čas. Aktivity navštěvují převážně ženy, ale nenechte se mýlit, na lekce docházejí také muži.

Jumping je vhodným sportem pro toho, kdo chce zhubnout, ale také pro toho, kdo potřebuje posílit svaly. Rychlé skoky střídají pomalejší, nechybí ani silové prvky. Většinou se pracuje s váhou těla, ale pro zpestření lekcí využíváme také overballů a posilovacích gumiček.

Cvičení na trampolínách patří mezi aerobní cvičení, přesto je od běžných tanečních lekcí snadnější v tom, že si nemusíte pamatovat choreografii. Hodiny nejsou stereotypní, a když už nemůžete, prostě se na chvíli posadíte a odpočinete si. Není problém dopustit si v kanceláři vodu nebo namíchat sirup.

Pokud Vás aktivita zaujala, podívejte se na naše webové stránky do sekce Kroužky a kluby, kde pod záložkou vpravo na stránce Pohyb a fitness zjistíte, ve kterých trampolínových kroužcích máme ještě volno. Těšíme se na Vás!


Iva Vladíková
Odd. tanečních a pohybových aktivit

spolu s trenérkami Janou a Katkou