Novinky

09.08.2018 ZÁPIS DO KROUŽKŮ UŽ BĚŽÍ !

Vážení rodiče, veškeré informace potřebné k zápisu do kroužku, k platbám i k organizaci školního roku najdete v sekci "Kroužky a kluby". Těšíme se na nová dobrodružství s Vámi!

Vyhodnocení STaUTM 2018

19.06.2018

VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          PLASTIKOVÉ MODELY – ml. žáci
1. místo:          Jan Sikora                   - Bitva u Ponyri
2. místo:          Štěpán Mašláň           - Grumman F4.F – Wildcat VI
3. místo:          Jan Sikora                   - Dvouplošníky
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          PLASTIKOVÉ MODELY – st. žáci
1. místo:          Michaela Hofmanová                        - Loď U.S.S. America
2. místo:          Jiří Janečka                 - Diorama Ukrajina – zima 1944
3. místo:          David Janečka            - Hawker Hurricane
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          MODELY LETADEL, LODÍ,RAKET…– ml. žáci
1. místo:          Tony Skřítek                – házedlo SOVA
2. místo:          Štěpán Ordelt                  – větroň OLYMPIC
3. místo:          Jaromír Holík              – házedlo SOVA
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          MODELY LETADEL, LODÍ,RAKET…– st.žáci
1. místo:          David Janečka                  – RC dvouplošník HAWK
2. místo:          Vilém Grulich             – Multiplatforma
3. místo:          Lukáš Novotný            – Rally-XP ParkFlyer
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          ŽELEZNIČNÍ MODELY
1. místo:          Jan Sklenařík               - Strážní domek
2. místo:          Kryštof Holec              - Strážní domek
3. místo:          František Mlýnek        - Strážní domek
                                              
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          ELEKTROTECHNIKA – ml. žáci
1. místo:          Matěj Vrzalík              - Nabíječka 4xAA
2. místo:          Jan Sousedík               - Řízení modelové železnice 1.0
3. místo:          Matěj Trchalík                       - Řízení RGB LED pásu
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          ELEKTROTECHNIKA – st. žáci
1. místo:          Denis Kaňovský           - Hlásič bouřky a počítadlo blesků
2. místo:          Ondřej Zuzaník           - Vánoční hvězda
3. místo:          Martin Slováček         - Elektronická hrací kostka
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          ROBOTIKA – ml. žáci
1. místo:          Matěj Vrzalík              – MINER
2. místo:          Štěpán Hladiš             – Robot – hlídání čáry
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          ROBOTIKA – st. žáci
1. místo:          Vít Němeček               - Tea Maker Turbo 2000
                        Miroslav Zárecký
2. místo:          Pavel Pernička                        - Robot zametač
3. místo:          Filip Šemoda               - Sumorobot
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          VÝROBKY ZE DŘEVA – ml. žáci
1. místo:          Tomáš Kampf             - Hrad WALACH
2. místo:          Radek Zejda               - Dřevěný vodní mlýn
3. místo:          David Pekárek                        - Domek
 
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          VÝROBKY ZE DŘEVA – st. žáci
1. místo:          Tobias Pekárek           -  ARLANDA Airport
2. místo:          Tobias Pekárek           - Alcatraz Federal Prison
3. místo:          Tadeáš Graubner       - Egyptská pyramida
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE              OSTATNÍ MODELY
1. místo:          Jiří Janečka                 - SOYUZ TMA-21
2. místo:          Michal Pekárek             - Osobní vůz Be
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                        VÝTVARNÁ TVORBA – ml. žáci
1. místo:             Michal Vaňhara                 - STROM, malba akrylem
2. místo               Julie Jankůjová                 - MÍSA S OVOCEM, tempera a otisk
3. místo               Ondřej Hrubý                    - NAŠE ŠKOLA, tempera na plátně
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                       VÝTVARNÁ TVORBA- st. žáci
1. místo               Tereza Ohnútová            -SEDMERO KRKAVCŮ, razítkování
2. místo               Eliška Strnadová              -ZÁTIŠÍ, tempera a suchý pastel              
3. místo               Ema Čižmářová                -ŠKOLA, tempera na plátně
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                       KERAMICKÁ A 3D TVORBA – ml. žáci    
1. místo               Ela Fišarová                        PŘÍSLOVÍ, keramický kachlík
2. místo               Richard Kubát                   PŘÍSLOVÍ,keramický  kachlík
3. místo               Martina Gogelová           LEOPARD, keramický reliéf
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                       KERAMICKÁ A 3D TVORBA – st. žáci      
1. místo               Johana Koudelková        PŘÍŠERKA, keramický reliéf
2. místo               Adéla Skřivánková          DINOSAUŘI, molitanová plastika
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                       KOLEKTIVNÍ PRÁCE           
ZÚ Štěteček, Pastelka a Hopík                  NÁVŠTĚVA VESMÍRU, kombinovaná technika
 
VYHODNOCENÍ KATEGORIE                          CENA DIVÁKA
1. místo:          Ondřej Zuzaník           - Vánoční hvězda
2. místo:          Tomáš Kampf             - Hrad WALACH
3. místo:          Pavel Balajka              - Tempera na plátně – ZŠ v Želechovicích