Novinky

06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

05.11.2018 SBÍRKA PROSTĚRADEL, REKVIZIT

Sháníme stará prostěradla. Nemusejí být čistě bílá (světle modrá, světle žlutá, světle zelená, béžová), mohou být zapraná, zašedlá, s flíčky, zašitá i s malou dírkou. Prosíme Vás, kdo má takové prostěradlo či ubrus, a je ochotný nám jej věnovat, budeme v sedmém nebi. Nosit je můžete na kteroukoliv budovu ve všední dny od 8 do 17 hod. Děkujeme! Příp. kontakt: 725 099 192 nebo 778 099 547, osvoboditelu@ddmastra.cz

15.10.2018 POTVRZENÍ O PLATBÁCH

Vážení rodiče, pro vystavení potvrzení o zaplacení pro zdravotní pojišťovny, nás kontaktujte pouze na emailové adrese: d.nesrstova@ddmastra.cz. Po vystavení potvrzení, budete emailem také informováni o jeho vyhotovení a možnosti vyzvednutí. Pro zjednodušení prosím využívejte pouze tento způsob komunikace. Děkujeme !!

Taneční kroužek Bilberries

14.05.2018
TANEČNÍ SKUPINA BILBERRIES

Taneční kroužek pod názvem Bilberries funguje v DDM Astra již několik let. Během té doby zde tancovaly desítky tanečníků. V letošním roce jsme se ale rozrostli a nabrali na síle. Zatímco menší děti se pořád vytancovávají a získávají zkušenosti, z větších děvčat vyrostly slečny, které už samy říkají, že netráví čas s kroužkem, ale s druhou rodinou. To je pravděpodobně to nejhezčí, co mohou vedoucí kroužku od dětí slyšet. Věříme, že nejen trenérky, ale i rodiče jsou na Vaše krásné úspěchy pyšní.


Promo video taneční skupiny se záběry choreografií 2017/2018 pod odkazem:
ZDE

Děkujeme tanečníkům za skvělý výkon a trenérkám za dobře odvedenou práci. 


Aneta Balajková
odd. tanečních a pohybových aktivit
DDM Astra Zlín