06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

05.11.2018 SBÍRKA PROSTĚRADEL, REKVIZIT

Sháníme stará prostěradla. Nemusejí být čistě bílá (světle modrá, světle žlutá, světle zelená, béžová), mohou být zapraná, zašedlá, s flíčky, zašitá i s malou dírkou. Prosíme Vás, kdo má takové prostěradlo či ubrus, a je ochotný nám jej věnovat, budeme v sedmém nebi. Nosit je můžete na kteroukoliv budovu ve všední dny od 8 do 17 hod. Děkujeme! Příp. kontakt: 725 099 192 nebo 778 099 547, osvoboditelu@ddmastra.cz

15.10.2018 POTVRZENÍ O PLATBÁCH

Vážení rodiče, pro vystavení potvrzení o zaplacení pro zdravotní pojišťovny, nás kontaktujte pouze na emailové adrese: d.nesrstova@ddmastra.cz. Po vystavení potvrzení, budete emailem také informováni o jeho vyhotovení a možnosti vyzvednutí. Pro zjednodušení prosím využívejte pouze tento způsob komunikace. Děkujeme !!

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY

09.05.2018
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY

Vážení rodiče, milé děti,

na sobotu, 19. května 2018, plánujeme akci pro rodiny s dětmi s názvem Pohádkový les. Akce by se měla uskutečnit v lesoparku na Podlesí - Jižní Svahy v čase od 13 do 16 hodin. Potýkáme se s nedostatkem personálu, jednoduše řečeno nemáme dostatek lidí, kteří by zajišťovali stanoviště. Obracíme se proto na Vás, zda nevíte o někom, kdo by nám mohl přijít vypomoct? V opačném případě bude akce v mini rozsahu nebo ji v horší variantě budeme muset zrušit.

Pro bližší informace volejte Eriku Nedomovou na tel.: 608 995 520 .. DĚKUJEME!