20.06.2018 LÉTO JE TADY!

Vážení rodiče, milí účastníci kroužků, děkujeme Vám, že jste s námi strávili uplynulý školní rok. Věříme, že jste si odnesli spoustu skvělých zážitků, získali jste nové kamarády a naučili se něco nového. V následujících dvou měsících se na Vás těšíme na letních příměstských táborech, na některé z nich je stále možné se hlásit. Nabídku kroužků na nový školní rok pečlivě připravujeme, určitě se máte na co těšit. Slunečné a pohodové léto přejí pracovníci DDM Astra Zlín.

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY

09.05.2018
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY

Vážení rodiče, milé děti,

na sobotu, 19. května 2018, plánujeme akci pro rodiny s dětmi s názvem Pohádkový les. Akce by se měla uskutečnit v lesoparku na Podlesí - Jižní Svahy v čase od 13 do 16 hodin. Potýkáme se s nedostatkem personálu, jednoduše řečeno nemáme dostatek lidí, kteří by zajišťovali stanoviště. Obracíme se proto na Vás, zda nevíte o někom, kdo by nám mohl přijít vypomoct? V opačném případě bude akce v mini rozsahu nebo ji v horší variantě budeme muset zrušit.

Pro bližší informace volejte Eriku Nedomovou na tel.: 608 995 520 .. DĚKUJEME!