Novinky

20.06.2018 LÉTO JE TADY!

Vážení rodiče, milí účastníci kroužků, děkujeme Vám, že jste s námi strávili uplynulý školní rok. Věříme, že jste si odnesli spoustu skvělých zážitků, získali jste nové kamarády a naučili se něco nového. V následujících dvou měsících se na Vás těšíme na letních příměstských táborech, na některé z nich je stále možné se hlásit. Nabídku kroužků na nový školní rok pečlivě připravujeme, určitě se máte na co těšit. Slunečné a pohodové léto přejí pracovníci DDM Astra Zlín.

Taneční skupina Bilberries na soutěži v Otrokovicích

16.04.2018
MIA FESTIVAL OTROKOVICE
 

Nedělní odpoledne strávily děti z taneční skupiny Bilberries na sportovní hale u Štěrkoviště v Otrokovicích. Bohužel se nemohli zúčastnit všichni, místy to bylo znát, ale přesto všechna zúčastněná děvčata bojovala, co jim síly stačily. Se společnou choreografií "Hip hop zumba" se děti umístily na 3. místě. Juniorky obsadily 4. místo a mladší děti také tak. Těmito příčkami jsme si zajistili postup do Prahy na finále.
Zatím jsme se zúčastnili tří soutěží, podle výsledků nám místa na bednách utíkají doslova o bod. Věříme, že se karty brzy obrátí a i naše týmy obsadí pozice vítězů.

 
Trenérky děti chválí za neskutečný posun, kterého od loňska dosáhly a vzkazují: "Nedovolte, aby Vás strach z prohry, vyřadil ze hry. Máte na to!"

Držíme pěsti a přejeme dětem další úspěchy!

pedagogický sbor DDM Astra