Novinky

04.12.2018 Veselé Vánoce!

🎄 Vážení rodiče a milé děti, upozorňujeme Vás, že kroužky ukončí činnost v týdnu od 17. do 21. prosince 2018 a znovu se rozběhnou v týdnu od 7. ledna 2019. 🎁 Užijte si svátky vánoční, nechte se překvapit dárky od Ježíška, potěšte své blízké, udělejte si příjemný začátek nového roku! 🎄 Děkujeme Vám za spolupráci, pracovníci DDM Astra Zlín

06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

Taneční soutěž TanceR Cup

06.04.2018 "JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK TANEČNÍ SOUTĚŽE TANCER CUP BYL ÚŽASNÝ!"

Jubilejní desátý ročník taneční soutěže TanceR Cup proběhl 24. března 2018 na sportovní hale Euronics. Taneční soutěže se zúčastnilo 1.118 tanečníků a 98 tanečních trenérů, což je hojná účast. Taneční skupiny se představily ve 108 choreografiích a disciplínách moderní tance do 7,5 let; disco dance a disco show dance; steet dance a street dance show; show dance art; orientální tance a bollywood; zumbování; trampolínky; hromadná s vedoucím. Oproti loňskému roku, kdy se neotevřela disciplína street dance show, byla letos otevřená ve dvou věkových kategoriích. Nárůst zaznamenala i disciplína trampolínek.
Celkem 807 diváků se mohlo kochat fantastickými choreografiemi, některé byly smutné, jiné veselé a dynamické, další zase zábavné. Každý si našel něco svému, každý někomu držel pěsti. Výkony tanečníků hodnotila devítičlenná porota, ale také diváci samotní. Ti mohli svými hlasy ocenit oblíbené vystoupení. Maskot Králík do hlasovací urny nasbíral celkem 170 hlasů. Na 1. místě se s 49 body umístilo SVČ Ivančice, na 2. místě Taneční centrum Layla a o třetí místo se dělí DDM Orlová a DDM Astra Zlín.
Naše soutěž byla soutěžením protkaná, o tom svědčí i vyhlášení soutěže o „Nejvíc funny fotku“ z akce, kterou je potřeba s # umístit na Instagram. V rámci bonusu 10. ročníku také každá desátá přijatá přihláška vyhrála čokoládu, kterou si trenéři týmů přebírali u registrace účastníků na startu.
O pohodlí všech zúčastněných a hladký průběh akce se staralo celkem 34 pracovníků, zdravotní tým z Českého červeného kříže, moderátor, zvukař a osvětlovači. Nezapomínáme ani na naše sponzory a partnery akce, kteří svým velkým dílem přispěli k realizaci akce.
Děkujeme všem 2.087 aktivně zapojeným účastníkům za účast na akci a těšíme se na příští rok!


VÝSLEDKOVÁ LISTINA 2018

Iva Vladíková
Odd. tanečních a pohybových aktivit
DDM Astra Zlín