06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

05.11.2018 SBÍRKA PROSTĚRADEL, REKVIZIT

Sháníme stará prostěradla. Nemusejí být čistě bílá (světle modrá, světle žlutá, světle zelená, béžová), mohou být zapraná, zašedlá, s flíčky, zašitá i s malou dírkou. Prosíme Vás, kdo má takové prostěradlo či ubrus, a je ochotný nám jej věnovat, budeme v sedmém nebi. Nosit je můžete na kteroukoliv budovu ve všední dny od 8 do 17 hod. Děkujeme! Příp. kontakt: 725 099 192 nebo 778 099 547, osvoboditelu@ddmastra.cz

15.10.2018 POTVRZENÍ O PLATBÁCH

Vážení rodiče, pro vystavení potvrzení o zaplacení pro zdravotní pojišťovny, nás kontaktujte pouze na emailové adrese: d.nesrstova@ddmastra.cz. Po vystavení potvrzení, budete emailem také informováni o jeho vyhotovení a možnosti vyzvednutí. Pro zjednodušení prosím využívejte pouze tento způsob komunikace. Děkujeme !!

Veselé popelnice

07.03.2018 Není nic těžkého vědět, že modrá popelnice je na papír a žlutá na plast. Ale co dál?...Tentokrát jsme si opravdu lámali hlavinky při otázkách - Jaké jsou další barevné popelnice? Kolikrát se dá recyklovat papír a kolikrát sklo? Jsou plasty z ropy nebo z kaučukovníku? Co se vyrábí z PETek a co z nápojových kartonů? Do které popelnice patří zrcátko a do které kosti? No bylo toho tolik, že to asi jedna hlava nepobrala. Ale abychom si to zapamatovali, budeme mít od pátku 9.3. na ulici Družstevní výstavu "Barevný svět", kde si můžeme zopakovat všechno, co o barevných popelnicích víme i nevíme a další zajímavosti z recyklace.