Novinky

20.02.2018 Literární soutěž "Putování..."

Milí účastníci a účastnice literární soutěže, děkujeme Vám za zaslání prací. Vaše krásná dílna teď pečlivě čtou naši pedagogové a učitelé, kteří se zapojili do vyhodnocování. Prosíme o trpělivost, výsledky budou zveřejněny v co nejkratším možném termínu na webu DDM Astra.

19.02.2018 Nabídka letních táborů zveřejněna v sekci TÁBORY

Přihlašování spuštěno, prvních pět turnusů je obsazeno !!

Prázdniny se zvířátky

22.02.2018 Ráno nás hned pobavila zvířátka v Malé ZOO v DDM Astře. Želvičkám jsme fandili při jejich stolové olympiádě v kategorii "..která kam dřív uteče..". Potom jsme se pustili do tvoření téměř 3D Ovečky z vatových tyčinek. Bylo to sice náročné, ale podařilo se všem. O přestávce jsme si zahráli pantomimu, kde jsme měli předvádět zvířata. Samozřejmě se muselo hádat, jestli nás ostatní poznají - moc jsme se u toho nasmáli. Ono předvést takovou chobotnici nebo chameleona není nic lehkého. Pak jsme si ještě přidali papírové tučňáky a začali se chystat na cestu.
​Po obědě nás čekala navštěva v ZOO Lešná. Některé foto vypadají jako rozmazané, ale to je jen klam - přesně takhle mlhavě to vypadalo v tropickém pavilonuYucatan, kde nám pěkně zvlnula gaťata a navíc na nás neustále startoval Trubač Agami, který se nebál přistát na našich hlavách. Ale nejlíp bylo u rejnoků, kteří se nás také nebáli, ti už ale neútočili.
Celou dobu prohlídky jsme současně plnili úkoly, které pro nás připravila i ZOO Lešná.
​I když ten den docela přituhovalo, moc jsme si to užili s úsměvem a hřejivým pocitem.