Novinky

11.12.2017 Zahájení provozu po Vánocích

Vážení rodiče, z organizačních důvodů zahájíme činnost v kroužcích v pondělí 8. ledna 2018. Do té doby Vám přejeme příjemný advent, klidné a pohodové vánoční svátky a do nového roku štěstí, zdraví a osobní pohodu. Šťastný nový rok přejí pracovníci DDM ASTRA Zlín.

Mikulášský turnaj v NHL18 na PS4

11.12.2017 NHL OPĚT VE ZLÍNĚ...

Ve středu 6. prosince se na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně odehrál již 15. ročník Mikulášského turnaje v NHL, ve hře NHL 18 pro herní konzoli Playstation 4, kterou pro žáky regionu Zlína uspořádal Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín, příspěvková organizace.

V prostorách tiskového střediska Zimního stadionu Luďka Čajky se sešlo 24 hráčů, aby si mezi sebou ve dvoučlenných družstvech zasoutěžili o putovní pohár DDM ASTRA Zlín i jiné hodnotné ceny. Hokejový turnaj se souběžně odehrával na dvou herních konzolích PS4. Patronem soutěže byl hokejový klub Aukro Berani Zlín. Turnaj jako již každoročně poctili svou návštěvou hokejisté z A týmu Aukro Berani Zlín Pavel Kubiš a Pavel Sedláček. Hráči uspořádali autogramiádu pro všechny zúčastněné a předali ceny vítězným týmům turnaje.
 
Výsledková listina turnaje:
1. místo – WSH | Marek Procházka, Adam Srnec | 16. ZŠ Zlín, Okružní - 9. třída
2. místo – DET | David Nguen, Lukáš Malota | 16. ZŠ Zlín, Okružní - 8. třída  
3. místo – VGK | Jan Hamrlík, Filip Máčala | 5. ZŠ Zlín - 9. třída, 9. ZŠ Zlín - 8. třída 
Nejlepším střelcem turnaje s počtem 23 vstřelených branek se stal Adam Srnec z týmu WSH
Vítězný tým WSH převzal putovní pohár DDM ASTRA Zlín


Letošní Mikulášský turnaj v NHL navštívilo 40 účastníků, kteří přispěli ke sportovní atmosféře této tradiční předvánoční akce. Turnaj pro děti připravili pracovníci DDM ASTRA Zlín, Milan Rábek, Martin Řezníček a Michal Polášek. Za poskytnutí prostor tiskového střediska ZSLČ a zajištění cen
i autogramiády hráčů, patří poděkování Tomáši Melzerovi, marketingovému manažerovi klubu Aukro Berani Zlín. Podle slov organizátorů se za rok jistě opět sejdeme...!

Fotogalerii z akce na Rajčeti...
https://www.rajce.net/a14750909

Reportáž z akce na webu Aukro Berani Zlín

http://www.hokej.zlin.cz/clanek.asp?id=NHL-opet-ve-Zline-3462

Milan Rábek, DDM ASTRA Zlín