06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

05.11.2018 SBÍRKA PROSTĚRADEL, REKVIZIT

Sháníme stará prostěradla. Nemusejí být čistě bílá (světle modrá, světle žlutá, světle zelená, béžová), mohou být zapraná, zašedlá, s flíčky, zašitá i s malou dírkou. Prosíme Vás, kdo má takové prostěradlo či ubrus, a je ochotný nám jej věnovat, budeme v sedmém nebi. Nosit je můžete na kteroukoliv budovu ve všední dny od 8 do 17 hod. Děkujeme! Příp. kontakt: 725 099 192 nebo 778 099 547, osvoboditelu@ddmastra.cz

15.10.2018 POTVRZENÍ O PLATBÁCH

Vážení rodiče, pro vystavení potvrzení o zaplacení pro zdravotní pojišťovny, nás kontaktujte pouze na emailové adrese: d.nesrstova@ddmastra.cz. Po vystavení potvrzení, budete emailem také informováni o jeho vyhotovení a možnosti vyzvednutí. Pro zjednodušení prosím využívejte pouze tento způsob komunikace. Děkujeme !!

Zahájení taneční sezóny

27.11.2017
ZAHÁJENÍ TANEČNÍ SEZÓNY

V neděli, 26. listopadu 2017, se děti z našich tanečních a sportovních kroužků vydaly soutěžit na taneční soutěž Sedmikvítek do Holešova.
Přípravy byly pečlivé, tréninky řádné a poctivé. Snaha dětí a jejich vedoucích přinesla ovoce.
Taneční skupina Bilberries ve složení mladších i starších tanečníků odtancovala letos novou choreografii s názvem Red Code. Společná sestava, se kterou vystoupilo 23 děvčat a jeden chlapec ve věku od 8 do 16 let, sklidila úspěch. Děti na parketu vytancovaly 1. místo a porazily obávané konkurenty. Málokdo se ubránil slzám štěstí, tato medaile je pro tým obrovská výhra. Gratulujeme!
Sportovní skupina, která trénuje na trampolínách pod vedením trenérky Jany, soutěžila v disciplíně trampolíny. Celkem sedm šikovných děvčat předvedlo na parketu své umění. Nenechte se mýlit - skákat, neztratit rytmus a tempo, dodržovat na dotahování rukou - to není žádná hračka. Děvčata se s úkolem poprala na výbornou a také si domů odvezla medaile a pohár za 1. místo. Gratulujeme!
Držíme jednotlivým týmům pěsti na dalších soutěžích a těšíme se na úspěchy, které přinesou následující měsíce.

Video ze soutěže: ZDE

Odd. tanečních a pohybových aktivit
DDM Astra Zlín