20.02.2018 Literární soutěž "Putování..."

Milí účastníci a účastnice literární soutěže, děkujeme Vám za zaslání prací. Vaše krásná dílna teď pečlivě čtou naši pedagogové a učitelé, kteří se zapojili do vyhodnocování. Prosíme o trpělivost, výsledky budou zveřejněny v co nejkratším možném termínu na webu DDM Astra.

19.02.2018 Nabídka letních táborů zveřejněna v sekci TÁBORY

přihlašování bude spuštěno od 5.3. !!

Zahájení taneční sezóny

27.11.2017
ZAHÁJENÍ TANEČNÍ SEZÓNY

V neděli, 26. listopadu 2017, se děti z našich tanečních a sportovních kroužků vydaly soutěžit na taneční soutěž Sedmikvítek do Holešova.
Přípravy byly pečlivé, tréninky řádné a poctivé. Snaha dětí a jejich vedoucích přinesla ovoce.
Taneční skupina Bilberries ve složení mladších i starších tanečníků odtancovala letos novou choreografii s názvem Red Code. Společná sestava, se kterou vystoupilo 23 děvčat a jeden chlapec ve věku od 8 do 16 let, sklidila úspěch. Děti na parketu vytancovaly 1. místo a porazily obávané konkurenty. Málokdo se ubránil slzám štěstí, tato medaile je pro tým obrovská výhra. Gratulujeme!
Sportovní skupina, která trénuje na trampolínách pod vedením trenérky Jany, soutěžila v disciplíně trampolíny. Celkem sedm šikovných děvčat předvedlo na parketu své umění. Nenechte se mýlit - skákat, neztratit rytmus a tempo, dodržovat na dotahování rukou - to není žádná hračka. Děvčata se s úkolem poprala na výbornou a také si domů odvezla medaile a pohár za 1. místo. Gratulujeme!
Držíme jednotlivým týmům pěsti na dalších soutěžích a těšíme se na úspěchy, které přinesou následující měsíce.

Video ze soutěže: ZDE

Odd. tanečních a pohybových aktivit
DDM Astra Zlín