Novinky

06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

05.11.2018 SBÍRKA PROSTĚRADEL, REKVIZIT

Sháníme stará prostěradla. Nemusejí být čistě bílá (světle modrá, světle žlutá, světle zelená, béžová), mohou být zapraná, zašedlá, s flíčky, zašitá i s malou dírkou. Prosíme Vás, kdo má takové prostěradlo či ubrus, a je ochotný nám jej věnovat, budeme v sedmém nebi. Nosit je můžete na kteroukoliv budovu ve všední dny od 8 do 17 hod. Děkujeme! Příp. kontakt: 725 099 192 nebo 778 099 547, osvoboditelu@ddmastra.cz

15.10.2018 POTVRZENÍ O PLATBÁCH

Vážení rodiče, pro vystavení potvrzení o zaplacení pro zdravotní pojišťovny, nás kontaktujte pouze na emailové adrese: d.nesrstova@ddmastra.cz. Po vystavení potvrzení, budete emailem také informováni o jeho vyhotovení a možnosti vyzvednutí. Pro zjednodušení prosím využívejte pouze tento způsob komunikace. Děkujeme !!

Soustředění TM

24.11.2017
SOUSTŘEDĚNÍ V DUBNICI

Soustředění se zúčastnil náš talentovaný modelář Jiří Janečka. Na této akci pracoval intenzívně pod vedením zasloužilého mistra sportu Petra Matušky a osvojil si použití nových technologií jako odlévání silikonových forem dílů rakety a následné laminování do těchto forem. Dále si upřesnil, jak navrhnout vnitřky rakety, tak aby byla schopna bezpečného 3 stupňového letu.
Vetšinu dílů do 1. a 2. stupně si zde zároveň vyrobil.

Jednalo se o první takovou akci ve spolupráci s RMK Dubnica. Výsledky jsou více než uspokojující a tak doufáme, že budeme v těchto soustředěních pokračovat i s větším počtem talentovaných modelářů z našich kroužků.