Novinky

06.11.2018 HLEDÁME LEKTORY

Hledáme lektory na kroužky trampolín. Bližší informace v sekci "pracovní nabídky" -> "lektoři kroužků".

05.11.2018 SBÍRKA PROSTĚRADEL, REKVIZIT

Sháníme stará prostěradla. Nemusejí být čistě bílá (světle modrá, světle žlutá, světle zelená, béžová), mohou být zapraná, zašedlá, s flíčky, zašitá i s malou dírkou. Prosíme Vás, kdo má takové prostěradlo či ubrus, a je ochotný nám jej věnovat, budeme v sedmém nebi. Nosit je můžete na kteroukoliv budovu ve všední dny od 8 do 17 hod. Děkujeme! Příp. kontakt: 725 099 192 nebo 778 099 547, osvoboditelu@ddmastra.cz

15.10.2018 POTVRZENÍ O PLATBÁCH

Vážení rodiče, pro vystavení potvrzení o zaplacení pro zdravotní pojišťovny, nás kontaktujte pouze na emailové adrese: d.nesrstova@ddmastra.cz. Po vystavení potvrzení, budete emailem také informováni o jeho vyhotovení a možnosti vyzvednutí. Pro zjednodušení prosím využívejte pouze tento způsob komunikace. Děkujeme !!

Keramika s předškoláky

22.11.2017
KERAMIKA S PŘEDŠKOLÁKY

Také tento školní rok zahájil kroužek keramiky pro předškoláky v MŠ Česká. Nadšení předškoláci s radostí zhmotňují všechny náměty, které jim lektorka do hodiny přinese. 
Už jsme vyráběli krásné vánoční svícínky, kterými děti ozdobí štědrovečerní tabuli, ale i roztomilé čertíky, kterými se třeba předškoláci vykoupí u Mikuláše s čerty a anděli, kteří je za pár dnů navštívi. :)

Těšíme se na další ukázky prací.


Iva Vladíková
DDM Astra Zlín