21.06.2018 Hledáme lektory

Hledáme lektory na letní tábory, ale také externí pracovníky pro vedení kroužků v průběhu nového školního roku 2018/2019. Bližší informace v sekci "PRACOVNÍ NABÍDKY".

20.06.2018 LÉTO JE TADY!

Vážení rodiče, milí účastníci kroužků, děkujeme Vám, že jste s námi strávili uplynulý školní rok. Věříme, že jste si odnesli spoustu skvělých zážitků, získali jste nové kamarády a naučili se něco nového. V následujících dvou měsících se na Vás těšíme na letních příměstských táborech, na některé z nich je stále možné se hlásit. Nabídku kroužků na nový školní rok pečlivě připravujeme, určitě se máte na co těšit. Slunečné a pohodové léto přejí pracovníci DDM Astra Zlín.

Výstava - Soutěž technické tvořivosti a zručnosti 2017

19.07.2017 VÝSTAVA VÝROBKŮ SOUTĚŽE TECHNICKÉ TVOŘIVOSTI A ZRUČNOSTI 2015

Letos proběhl již XV. ročník soutěže. Soutěžilo se ve více kategoriích, například výrobky ze dřeva, modely letadel a raket, železniční modely, papírové modely, robotika, elektrotechnika a kategorie zručnosti (ruční práce a výtvarné činnosti). Ty nejlepší výrobky můžete vidět v budově Klubu 204 (bývalá knihovna), konkrétně v zadní prosklené části do 3. srpna 2017.