02.10.2017 HLEDÁME LEKTORY

HLEDÁME VÝTVARNÍKA, VÝTVARNICI, DESIGNÉRA... PO - 14:30 - 16:00 hod na Tyršově nábřeží - textilní a keramická dílna ÚT - 14:30 - 16:00 hod na Tyršově nábřeží - Malí umělci ST - 14:30 - 16:00 hod Výtvarná dílna na 5. ZŠ ST - 14:30 - 16:00 hod Keramika na MŠ Česká Informace: Jiří Nevřivý, tel.: tel.: 725 099 183, e-mail: j.nevrivy@ddmastra.cz

29.08.2017 HLEDÁME

kolegu, kolegyni na oddělení, vedoucí lektory do kroužků

28.08.2017 PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ

...už běží, najděte si svůj oblíbený kroužek. Nahlédněte do nabídky, některé kroužky otevíráme přímo na vaší škole nebo v její blízkosti...hledejte novinky pro nový školní rok!!

Tábory 2017 | Tábor Všeználek

19.07.2017
TÁBOR VŠEZNÁLEK

Prázdniny jsou v plném proudu a některé děti už mají svůj tábor za sebou.
Krásný týden jsme strávili spolu s dětmi ve vile Tomáše Bati ve Zlíně. V tomto nezapomenutelném prostředí jsme zažili spoustu zábavy a soutěží. Kromě toho jsme chodili často do přírody. Vláčkem jsme se svezli do Vizovic, v úterý jsme absolvovali výšlap na Tlustou horu a navštívili jsme animační program v Muzeu Jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Děkujeme Adéle Šimové za seznámení s tvorbou Karla Zemana. Děti si pak natočily vlastní animaci ve stylu filmu Cesta do pravěku. Ve středu nás čekal výlet na Hradisko a seznámení se zlínskými pověstmi. Odpoledne jsme si prohlídli výstavu Orbis Pictus. Čtvrtek patřil návštěvě ZOO Lešná.
Po návratu jsme opékali špekáčky a hráli si až do večera. Čekalo nás totiž přespání ve vile. Pro odvážné byla připravena stezka odvahy. Poslední den jsme navštívili Lanové centrum v Otrokovicích, kde si to děti moc užily.
Všechny děti moc chválíme - byly hodné a šikovné.

Tešíme se zase někdy...

Naďa a Jarka