21.06.2018 Hledáme lektory

Hledáme lektory na letní tábory, ale také externí pracovníky pro vedení kroužků v průběhu nového školního roku 2018/2019. Bližší informace v sekci "PRACOVNÍ NABÍDKY".

20.06.2018 LÉTO JE TADY!

Vážení rodiče, milí účastníci kroužků, děkujeme Vám, že jste s námi strávili uplynulý školní rok. Věříme, že jste si odnesli spoustu skvělých zážitků, získali jste nové kamarády a naučili se něco nového. V následujících dvou měsících se na Vás těšíme na letních příměstských táborech, na některé z nich je stále možné se hlásit. Nabídku kroužků na nový školní rok pečlivě připravujeme, určitě se máte na co těšit. Slunečné a pohodové léto přejí pracovníci DDM Astra Zlín.

Tábory 2017 | Tábor Všeználek

19.07.2017
TÁBOR VŠEZNÁLEK

Prázdniny jsou v plném proudu a některé děti už mají svůj tábor za sebou.
Krásný týden jsme strávili spolu s dětmi ve vile Tomáše Bati ve Zlíně. V tomto nezapomenutelném prostředí jsme zažili spoustu zábavy a soutěží. Kromě toho jsme chodili často do přírody. Vláčkem jsme se svezli do Vizovic, v úterý jsme absolvovali výšlap na Tlustou horu a navštívili jsme animační program v Muzeu Jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Děkujeme Adéle Šimové za seznámení s tvorbou Karla Zemana. Děti si pak natočily vlastní animaci ve stylu filmu Cesta do pravěku. Ve středu nás čekal výlet na Hradisko a seznámení se zlínskými pověstmi. Odpoledne jsme si prohlídli výstavu Orbis Pictus. Čtvrtek patřil návštěvě ZOO Lešná.
Po návratu jsme opékali špekáčky a hráli si až do večera. Čekalo nás totiž přespání ve vile. Pro odvážné byla připravena stezka odvahy. Poslední den jsme navštívili Lanové centrum v Otrokovicích, kde si to děti moc užily.
Všechny děti moc chválíme - byly hodné a šikovné.

Tešíme se zase někdy...

Naďa a Jarka