Novinky

20.02.2018 Literární soutěž "Putování..."

Milí účastníci a účastnice literární soutěže, děkujeme Vám za zaslání prací. Vaše krásná dílna teď pečlivě čtou naši pedagogové a učitelé, kteří se zapojili do vyhodnocování. Prosíme o trpělivost, výsledky budou zveřejněny v co nejkratším možném termínu na webu DDM Astra.

19.02.2018 Nabídka letních táborů zveřejněna v sekci TÁBORY

přihlašování bude spuštěno od 5.3. !!

Tábory 2017 | Tábor Všeználek

19.07.2017
TÁBOR VŠEZNÁLEK

Prázdniny jsou v plném proudu a některé děti už mají svůj tábor za sebou. 
Krásný týden jsme strávili spolu s dětmi ve vile Tomáše Bati ve Zlíně. V tomto nezapomenutelném prostředí jsme zažili spoustu zábavy a soutěží. Kromě toho jsme chodili často do přírody. Vláčkem jsme se svezli do Vizovic, v úterý jsme absolvovali výšlap na Tlustou horu a navštívili jsme animační program v Muzeu Jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Děkujeme Adéle Šimové za seznámení s tvorbou Karla Zemana. Děti si pak natočily vlastní animaci ve stylu filmu Cesta do pravěku. Ve středu nás čekal výlet na Hradisko a seznámení se zlínskými pověstmi. Odpoledne jsme si prohlídli výstavu Orbis Pictus. Čtvrtek patřil návštěvě ZOO Lešná.
Po návratu jsme opékali špekáčky a hráli si až do večera. Čekalo nás totiž přespání ve vile. Pro odvážné byla připravena stezka odvahy. Poslední den jsme navštívili Lanové centrum v Otrokovicích, kde si to děti moc užily.
Všechny děti moc chválíme - byly hodné a šikovné.

Tešíme se zase někdy...

Naďa a Jarka