Novinky

20.02.2018 Literární soutěž "Putování..."

Milí účastníci a účastnice literární soutěže, děkujeme Vám za zaslání prací. Vaše krásná dílna teď pečlivě čtou naši pedagogové a učitelé, kteří se zapojili do vyhodnocování. Prosíme o trpělivost, výsledky budou zveřejněny v co nejkratším možném termínu na webu DDM Astra.

19.02.2018 Nabídka letních táborů zveřejněna v sekci TÁBORY

přihlašování bude spuštěno od 5.3. !!

Cvičíme s kily na TRAMPOLÍNÁCH

12.12.2016
TRAMPOLÍNKY V AKCI

Ještě do měsíce prosince u nás v DDM Astra probíhaly tři kroužky trampolínek. Pro velký zájem, který nás velmi těší, otevíráme čtvrtý kroužek! První hodina proběhne 13. prosince 2016 a všichni malí i velcí skokani jsou srdečně vítání. Těší se na Vás lektorka Jana, která už si připravila seznační hodinu.

Video z našich trampolínových aktivit je ke shlédnutí: https://www.facebook.com/DDMAstraZlin/videos/1131009283621554/

Kroužky trampolín navštěvují malí i velcí, kluci i holky. Využíváme váhy těla, používáme také činky nebo například overbally. Skáčeme na fajn a rytmickou hudbu, takže hodina uběhne jako voda. Trampolíny jsou vynikajícím sportem pro ty, kteří chtějí nejen posílit, ale také zatočit se svými přebytečnými kily, jelikož se zapojuje mnoho svalů a prohřívá celé tělo.

Přijďte se přesvědčit. Jste zváni také na trampolínovou sobotu, která proběhne 21. ledna 2017. Více informací v letácích níže.

Těšíme se na Vás!


Iva Vladíková
Oddělení tanečních a pohybových aktivit
DDM Astra Zlín