Novinky

11.12.2017 Zahájení provozu po vánocích

Vážení rodiče, z organizačních důvodů, zahájíme činnost v kroužcích v pondělí 8.1. 2018. Do té doby přejeme příjemný advent, klidné a pohodové vánoční svátky a do Nového roku štěstí a osobní pohodu. Šťastný Nový rok 2018 přejí pracovníci DDM ASTRA Zlín.

Stezka odvahy Halloweenským lesem

Devátý ročník oblíbené akce pro rodiny s dětmi se uskuteční v sobotu, 4. listopadu 2017 ve Zlíně na Jižních Svazích ve Zlíně.
***
Ptáte se, pro jak staré děti akce je... univerzální odpověď neexistuje! Odhadujte z reakcí Vašich dětí na strašidla ve filmech nebo setkání s čerty a Mikulášem. Rozhodně nedoporučujeme návštěvu akce s dětmi v kočárku nebo dětmi, které princip akce (bát se, zažít dobrodružství, zkusit něco nového, překonat se) nechápou. Doporučujeme alespoň 6+, vždy za doprovodu zletilé osoby.
Téma letošní Stezky odvahy je "(NE)ŽIVOT"...těšit se můžete na zombie, pekelníky, duchy...v cíli Vás pak bude čekat milé překvapení.
Vstupné Kč 50,- do lesa / dílny Kč 10,- / s sebou teplé oblečení, baterku, čaj - kdo bude chtít i špekáčky / stánek s občerstvením zajistí Infinity coffee & cocktail bar.
Informace na e-mailu osvoboditelu@ddmastra.cz nebo na tel.: 778 099 547.
Těšíme se na Vás! Vaše strašidla z DDM Astra Zlín
***
Akci schválil MMZ i Lesy ČR, teď už jen, aby vyšlo hezké počasí. Těšíme se.

Kód 173204
Název Stezka odvahy Halloweenským lesem
Termín konání 04.11.2017 16:00 - 20:00
Místo konání město Zlín
Hlavní vedoucí Iva Vladíková
Věková skupina 6-99 let
Sraz účastníků v lesoparku na Podlesí
Vybavení na akci sportovní obuv, špekáčky
V ceně zahrnuto svítící tyčinka, zábavný program
Cena 50,- Kč